w

Gracze krytykują, że zmiana wyglądu skórek Udyra to strata czasu. Riot odpowiada na zarzuty

Gracze uważają, że aktualizacja skórek Udyra była stratą czasu. Co na to Riot?

Reklama


Nie da się ukryć, że wiele skinów czy bohaterów League of Legends wymaga odświeżenia. Z biegiem czasu starsze skórki mocno odstają od tych wydawanych aktualnie. Twórcy są tego świadomi, dlatego od czasu do czasu wydają aktualizacje wizualne, większe lub mniejsze, by poprawić tekstury czy efekty umiejętności.

Tym razem aktualizacji doczekał się Udyr, jednak taki krok twórców nieszczególnie odpowiada społeczności. Dlaczego?

Wygląd zaktualizowanych skórek Udyra

Na Youtube można obejrzeć filmik przedstawiający aktualizację wszystkich skórek Udyra.

Video

Reklama

ZOBACZ – Wyciekł splash art następnego bohatera League of Legends, czyli Yone w pełnej okazałości

Graczom niespecjalnie spodobały się powyższe aktualizacje. Problem nie leży jednak w ich jakości, ale w tym, że zdaniem społeczności tworzenie tego typu odświeżeń bez pełnej zmiany modelu jest stratą czasu. M.in. na Reddicie można poczytać takie komentarze:

Dajecie VFX dla championa, który potrzebuje pełnego VGU. To wygląda jak absolutna strata czasu i pieniędzy.

Tego typu wypowiedzi graczy pojawiło się dość sporo, więc w temacie Udyra i jego aktualizacji wypowiedział się jeden z Rioterów:

Tak jak wspomniałem niezliczone ilości razy na wielu platformach, włącznie z każdym wątkiem dotyczącym aktualizacji VFX: te aktualizacje nie zmienią naszych planów, które być może mamy względem VGU lub jakichkolwiek innych aktualizacji i zmian.

Są to projekty, które robimy w wolnym czasie, w celu poprawienia gry zarówno dla graczy tych bohaterów, jak i ich przeciwników. Naszym głównym celem jest zwiększenie czytelności i pozbycie się zaburzającego aktualny styl gry efektu.

Bardzo możliwe, że Udyr w pewnym momencie przejdzie pełny rework. Przypomnijmy, że ten bohater jest brany pod uwagę na liście reworków, na które mają głosować gracze:

  • Skarner
  • Shyvana
  • Nocturne
  • Rammus
  • Udyr
  • Quinn
  • Shaco
  • Tryndamere
  • Cho’Gath

I wydaje się, że bohater ma duże szanse. W ankiecie sprzed kilku miesięcy widać dokładnie, że to właśnie Udyr jest tą postacią, która zdaniem społeczności powinna przejść większe zmiany.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends