w

Caps i Perkz łącznie oddali 24 na 50 likwidacji przeciwnikom w ten weekend

Riot Games

Caps i Perkz w ten weekend oddali 24 likwidacje przeciwnikom.


W ten weekend G2 Esports przegrało dwa mecze. Jeden przeciwko Misfits Gaming, drugi natomiast FC Schalke 04. Najgorzej pod względem złota oddanego przeciwnikowi wypadli Caps i Perkz. Przypomnijmy, że to właśnie ta dwójka zamieniła się liniami, co według społeczności może być przyczyną takiego, a nie innego występu drużyny.

Dwa przegrane mecze G2 Esports

W pierwszym meczu Caps wychodził za mocno do przodu i był często wyłapywany przez drużynę Misfits Gaming. Dało to dużą przewagę dolnej linii, co skończyło się tragicznie na późniejszym etapie rozgrywki. Mecz zakończył się 9 likwidacjami, co nie jest normalne dla tego zawodnika. Perkz wypadł za to nieco lepiej i został wyeliminowany tylko 5 razy.

Drugi mecz przeciwko FC Schalke 04 wypadła nieco lepiej Perkzowi i trochę słabiej Capsowi. Obecny MIDlaner został złapany 6 razy, a strzelec jedynie 4.

Pomimo tego, że nie wygląda to jak spektakularne karmienie przeciwników i standardowe 0/15 Yasuo, w rozgrywkach profesjonalnych nie jest to najlepszy wynik. Biorąc pod uwagę, że pozostała trójka razem miała tylko o jedno kopnięcie w kalendarz więcej. Widzowie zaczęli spekulować, że to może być wina zamiany.

G2 Esports dalej jest uznawane za jedną z najlepszych ekip na świecie, a dwie porażki pokazują tylko, jak silna jest scena esportowa w Europie. Nie wiadomo, czy G2 ponownie zdecyduje się na zamianę liniami, czy może dalej będą próbowali rozgrywać obecny sezon w tym ustawieniu.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends