w

Jankos o przegranych G2: „ssaliśmy dużego **** na początku dwóch gier”

G2 Esports w ostatnim tygodniu LEC przegrało oba swoje mecze. Co na ten temat uważają sami gracze?


G2 Esports przegrało obie swoje gry w ostatnim tygodniu LEC, na Shalke 04 (które do tej pory przegrało wszystkie 7 meczów) oraz Misfits. Wiele osób było dość mocno zaskoczonych, włącznie z samym G2.

Na profilach społecznościowych graczy można było przeczytać, że przegrane oznaczają po prostu danie przeciwnikom szansy na bardziej kompetytywny sezon.

Co o tym sądzi Jankos?

Podczas jednego z ostatnich streamów, Jankos wypowiedział się na temat przegranych. Według niego po prostu  zawalili początkowy etap obu gier, przez co nie byli w stanie nadrobić tej straty w teamfightach.

„Nie przegraliśmy mocno, mylisz się. Przegraliśmy, tak, ale nie możesz powiedzieć, że przegraliśmy mocno. W obu grach zawaliliśmy early game, w obu grach ssaliśmy wielkiego **** na początku. Ale po tym graliśmy bardzo dobrze. Nasi lanerzy zagrali bardzo dobrze (…) Teamfighty w tej mecie są bardzo ważne, w obu meczach mieliśmy naprawdę dziwną kompozycję”

Jankos uważa też, że Misfits po prostu jest słabą drużyną i czuć to było nawet przy graniu na nich. „Zagraliśmy po prostu źle”.

Powodów obu przegranych zawodnicy upatrują głównie we wczesnej fazie gry, którą później było trudno nadrobić. Kolejne mecze już 20 i 21 lutego, kolejno z Excel i Mad Lions.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends