w

Ciekawa alternatywa dla Zaca, AP Bruiser na górnej alei w LoLu, który wysadza przeciwników

Riot Games

Zac z ogromnymi obrażeniami grany na górnej alei.


Gracze League of Legends często tworzą swoje własne alternatywy na granie danymi bohaterami. Jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć Sorakę i Jannę na TOPie lub Syndrę, jako ADC. Teraz na popularności zyskuje Zac z naprawdę potężnymi obrażeniami.

Sposób jego gry, build oraz zestaw run opisał jeden z użytkowników Reddita. Zawarł on również mały poradnik i kika ciekawych akcji pokazując, jak silny jest to bohater.

 AP bomba Zac

Nic tak nie cieszy graczy, jak możliwość zadania potężnych obrażeń w krótkim czasie przez bohaterów, od których byśmy raczej się nich nie spodziewali. W związku z tym powstała alternatywa na TOPa, który świetnie sobie radzi.

Jest skuteczny szczególnie przeciwko tankom i bruiserom ze względu na swoje ogromne obrażenia z “W”, którego czas odnowienia spada po podniesieniu fragmentów z pasywki.

Jakie runy poleca Redditor SweatyGPmain? Conqueror oraz Sorcery:

Jeżeli chodzi o build, to zaczynamy z Tarczą Dorana. We wczesnej fazie gry Zac jest naprawdę słaby i potrzebuje nieco czasu, aby się rozpędzić. Naszym głównym przedmiotem będzie Riftmaker oraz Cosmic Drive, żeby szybciej podnosić pasywkę, reszta zależy od przeciwników.

Oto jak wygląda nim gameplay, który pokazał autor postu na Reddicie:

Pamiętajmy jednak, że przed rozpoczęciem przygody z AP Zaciem w kolejce rankingowej, warto jest zagrać nim kilka normali.