w

Clash w Europie został odwołany, na kiedy zostaje przesunięty?

Wiele osób czekało na turniej Clash, niestety Europa nie będzie miała okazji zagrać.


Clash jest naprawdę ciekawym trybem, który nadal przechodzi wiele testów. W tym tygodniu niestety problemy technicznie uniemożliwiły organizację Clasha na serwerach europejskich.

Nie ma to związku z samym trybem, a z problemami z serwerem.

Clash w Europie przesunięty

Dotyczy to tak samo EUW, jak i EUNE. Clash został przesunięty na przyszły tydzień przez problemy z serwerami. Przez ostatnie 48 godzin czasem nie działały rankedy, czasem były także problemy z zalogowaniem.

Problemy z serwerami (niezwiązane z Clash) dokuczały na tych regionach graczom w ciągu ostatnich 48 godzin w taki sposób, że nie możemy być pewni stabilności Clash w tym tygodniu.

W związku z tym tryb ma być dostępny dopiero w następny weekend, dokładnie na 29 lutego-1 marca.

Video

Nie jest to zbyt dobra wiadomość, ale chyba lepiej całkowicie odwołać pojawienie się Clash, niż irytować graczy niedostępnością serwerów, czy wyrzucaniem z meczów. Zdaje się, że akurat w tej kwestii Riot podjął dobrą decyzję. Martwi fakt, że developerzy nie rozwiązali jeszcze wszystkich problemów, jak sami wspominają:

Wiemy, że to niezbyt szczęśliwe, odwoływać Clash tuż przed startem, ale w związku z nierozwiązanymi problemami nie chcemy ryzykować. Mamy nadzieję, że rezultatem tego będzie lepsze doświadczenie z Clash, gdy już się pojawi.

Społeczność wspomina, że w zamian można by było zorganizować turnieje dwa tygodnie z rzędu, by wynagrodzić czas oczekiwania. Nie wiadomo, czy Riot na to przystanie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends