w

Clash w kwietniu odwołany, ale tym razem się ucieszycie. Wszystko, co trzeba wiedzieć

Rioterzy poinformowali, że w związku z panującą na świecie sytuacją, Clash został przesunięty. Tym razem jednak to dobra wiadomość.


Wszyscy, którzy nie mogli doczekać się Clasha, będą zadowoleni. Okazuje się, że nie muszą czekać aż do kwietnia. Clash odbędzie się kilka dni wcześniej. Już teraz gracze mogą zakładać swoje drużyny.

Wiadomo, że Clash został przesunięty z początku kwietnia już na ten weekend. Przypomnijmy, że sam turniej ma się odbywać raz w miesiącu. Powstaje więc pytanie, czy w kwietniu kompletnie nie będzie już Clash?

Clash wystartował o tydzień wcześniej niż zapowiadano

Każdy, kto śledził zapowiedzi kolejnego Clasha, na pewno kojarzy fakt, że oficjalne grafiki mówiły o 6 – 11 kwietnia. Pojawił się o tym artykuł – Kiedy odbędzie się kolejny Clash w League of Legends? Kwiecień 2020. Jak się okazało – Riot postanowił zmienić datę nadchodzącego Clasha i przesunąć ją o tydzień. Aktualne informacje prezentują się następująco:

Warto zwrócić uwagę szczególnie na godziny. Znacząco różnią się od tych, które były zapowiadane. Z 17:15 zrobiła się 12:00.

ZOBACZ – Riot tajemniczym pytaniem podpowiada, że niedługo możemy lepiej poznać historię jednej z postaci

Na stronie League of Legends można już stworzyć swoją drużynę. Każdy, kto jeszcze tego nie robił nie musi się martwić. Strona poprowadzi początkujących krok po kroku.

Wiadomość o przełożonym Clashu nie wszystkim się spodobała. Część graczy uważa, że Riot nie powinien przesuwać Clasha, gdy wciąż istnieją nierozwiązane problemu z serwerami. Jak to wszystko wyjdzie? O tym przekonamy się już za kilkadziesiąt godzin.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends