w

Riot tajemniczym pytaniem podpowiada, że niedługo możemy lepiej poznać historię jednej z postaci

Jeden z Rioterów zapytał fanów, czy chcieliby poznać lepiej Amumu, a może zupełnie innego bohatera i jego historię.


Toa Dunn – osoba odpowiedzialna za muzykę w produkcjach Riot Games – zapytał czy gracze chcieliby więcej Amumu bądź poznać zupełnie innego bohatera. Odpowiedzi było sporo, a niektóre postacie pojawiały się w nich naprawdę często.

Jaka postać ma szansę na rozwinięcie swojej historii?

Biorąc pod uwagę fakt, że pytanie zadaje osoba odpowiedzialna za muzykę, a ostatnio Riot zapytał, w jakim gatunku gracze chcieliby, aby utrzymany był utwór Worlds – klik – być może chodzi o nawiązanie do historii którejś z postaci we wspomnianym utworze.

Pytanie może dotyczyć również kolejnego zespołu podobnego do K/DA czy True Damage lub po prostu wydania muzycznego cinematica dotyczącego wybranego bohatera.

Chcielibyście więcej Amumu? A może historię zupełnie innego bohatera?

Na splash arcie Emumu widać jak postać jest wokalistom zespołu. Muzyczna kontynuacja historii mogłaby również dotyczyć jednej ze skórek.

ZOBACZ – Skórka Dark Hunter Quinn jest dokładnie tym, czego potrzebują gracze LoLa

Smutna mumia raczej nie spotkała się z pozytywnym odbiorem. Gracze za to podawali swoje typy, a niektóre z nich kilkukrotnie się powtarzały.

Osobiście wybrałbym innego bohatera. Jest naprawdę wiele świetnych historii, które można opowiedzieć za pośrednictwem klipu muzycznego. No i nie ubliżając zmumifikowanemu chłopcu, jego lore nie jest zbyt ciekawym tematem.

Najczęściej wybór padał na Sonę, lecz gracze chcieliby również dowiedzieć się więcej o bohaterach Shurimy i zagłębić się w motyw braci z pustyni – Renektona i Nasusa.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends