w

Co dzieje się w momencie, kiedy gracz ma już wszystkie dostępne skórki w LoLu i rerolluje?

Jeden z graczy odblokował wszystkie Prestiżowe i ekskluzywne dla Hextech skórki w ciągu kilku minut.


Przypadek posiadania wszystkich dostępnych w League of Legends skinów jest bardzo trudnym do zdobycia osiągnięciem. Patrząc na niektóre ze skórek, jak na przykład seria Victorious i ich unikatowość jest to wręcz niemożliwe.

Co jednak udało się jednemu z graczy, jest równie nieprawdopodobne i wymagało ogromnego zaangażowania lub wydania niewyobrażalnej sumy pieniędzy.

Gracz, który odblokował prawie wszystko

W ostatnim czasie na Youtube niezmiernie popularny stał się filmik użytkownika BoomerPlusUltra, który pokazuje proces rerollowania na koncie, gdzie odblokowane zostały już wszystkie dostępne w sklepie skiny.

Video

Możliwych do odblokowania skórek podczas rerollu jest wiele, jednak patrząc na rezultaty wspomnianego wyżej gracza, widać, że posiadał już odblokowane wszystko, co było dostępne w przeszłości i wszystko znajdujące się w skarbcu klasycznych skórek.

Video

Ilość unikatowych skórek jest wręcz przytłaczająca i pokazuje, jak wiele musi poświęcić ktoś, kto ostatecznie chce cieszyć się takim widokiem. Warto wspomnieć, że nawet w przypadku wykupienia wszystkiego, co znajduje się w sklepie, podobny rezultat może być niemożliwy do osiągnięcia. Szansa na wszystkie skiny w skrzynkach Hextech jest identyczna, co oznacza, że podczas rerollowania w celu odblokowania tych nieposiadanych trudno będzie ominąć tylko te prestiżowe i ekskluzywne dla warsztatu Hextech.

Nie jest to problemem, jeśli gracz zaopatruje się we wszystko bezpośrednio za walutę RP. Na przykład w momencie, kiedy otwarty zostaje skarbiec klasycznych skórek postanawia kupić on wszystko, co jest w nim zawarte. To samo tyczy się nowej zawartości, która regularnie trafia do gry.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends