w

Co Faker otrzymał w prezencie urodzinowym? To nowe BMW warte około 300 tysięcy złotych

Legenda League of Legends dostała ciekawy prezent z okazji tegorocznych urodzin.


Fakera tak naprawdę nie trzeba nikomu przedstawiać. Profesjonalny gracz jest już swojego rodzaju legendą, którą zna praktycznie każdy fan LoLa – nawet jeśli niespecjalnie interesuje się e-sportem. Koreańczyk jest idolem setek tysięcy graczy z całego świata. Niejeden marzy, by spotkać go chociaż raz lub grać przynajmniej w połowie tak dobrze, jak on.

Wyjątkowy gracz traktowany jest w specjalny sposób. Jakiś czas temu mówiło się o tym, że Faker został zaproszony do pałacu prezydenckiego na wywiad – to pokazuje, że władze podchodzą do tematu e-sportu naprawdę poważnie. 7 maja Lee Sang-hyeok obchodził swoje 25. urodziny. Ważną datę uczczono z rozmachem. Gracz otrzymał bowiem BMW.

Urodzinowy prezent dla Fakera

W tym roku Sang-hyeok nie tylko świętował kolejny rok życia, ale dostał także bardzo wartościowy upominek. Niemiecki koncern motoryzacyjny BWM w porozumieniu z partnerem SK Telecom wysłał do profesjonalnego gracza urodzinowy prezent, którym by jeden z samochodów znanej marki. Chodzi dokładnie o BMW M550i xDrive. Prezent został dostarczony przez Joe Marsha bezpośrednio do Fakera.

Trzeba przyznać, że urodzinowy upominek nie należy do najtańszych. Auto warte jest około 80 tysięcy dolarów, czyli w granicach 300 tysięcy złotych.

ZOBACZ – Uporczywe boty zalały LoLa, doprowadzając graczy do szału – 0% win ratio, setki przegranych rankedów

Informacja o tym, że Faker otrzymał nowy samochód, szybko obiegła internet. Fani życzyli swojemu idolowi bezpiecznej i przyjemnej jazdy, mając nadzieję, że ten jest zadowolony z prezentu.

Warto wspomnieć, że rok temu SK Telecom podpisała program partnerski z BMW. Była to pierwsza tego typu współpraca pomiędzy niemieckim koncernem a koreańską drużyną e-sportową. Dzięki partnerstwu T1 i BMW mogli prowadzić wspólny marketing na całym świecie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends