w

Co składać w przedsezonie 2021 LoLa? Buildy na sezon 11 – najlepsze przedmioty

Reklama

Zgodnie z tym, co pisaliśmy kilka miesięcy temu, wszyscy właśnie badają najlepsze buildy.

Reklama


Przedsezon przyniósł spore odświeżenie w temacie przedmiotów, jakie są dostępne w League of Legends. O tym wie już praktycznie każdy gracz, który choć trochę interesował się LoLem na przestrzeni ostatnich miesięcy.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że trochę przypomina to początki MOBY od Riotu, gdy wiele osób szukało dopiero najlepszych buildów. Poniżej przedstawiamy wstępną i bardzo prostą ściągawkę tego, jak zdaniem graczy najlepiej się budować.

Najlepsze buildy na 11 sezon w LoLu

Każda linia zaczyna nieco inaczej i oczywiście ma do dyspozycji inne przedmioty. Zestawienie stworzył użytkownik Reddita o nicku „RiftClass_Hyaz”, którego post spotkał się z miłym przyjęciem. Jedynym problemem jest brak nazw, a nie wszyscy znają jeszcze wygląd nowych ikonek.

Wszystko zostało dość czytelnie podzielone na konkretne role, widać, na jakich postaciach co najlepiej się sprawdza etc. Na pewno przydatna sprawa, jeżeli chodzi o sam początek.

TOP

JUNGLE

MID

BOT

SUPPORT

Trudno powiedzieć, by były to najlepsze możliwe przedmioty, natomiast daje to pogląd na to, co obecnie opłaca się składać. Buildy na pewno będą z czasem ewoluować, będą bardziej rozbudowane i być może będzie to wyglądało inaczej, jak na samym początku.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends