w

Riot właśnie znowu zapowiedział Ruined King’a. Zwiastun, który większość graczy LoLa przegapiła

Reklama

DawnRiot Games publikuje grafikę, która może być zwiastunem nowego bohatera.

Reklama

Ponad tydzień temu twórcy League of Legends opublikowali animowany zwiastun nowej gry RPG. Ruined King: A League of Legends Story wyjdzie na początku roku 2021 i mniej więcej w tych okolicach powinniśmy zobaczyć kolejną postać w LoLu.

Teraz na oficjalnym Instagramie największej gry MOBA na świecie opublikowany został obrazek, który wydaje się być kolejną zapowiedzią nowego bohatera. Skąd te przepuszczenia?

Ruined King

Riot Games od ponad roku stawia nie tylko na League of Legends, ale również stara się stworzyć inne gry. Do tej pory premierę miał już FPS (Valorant), Auto Battler (TFT), Karcianka (LoR) i  testowana jest MOBA na telefon (WR). Wszystkie (oprócz Valorant) łączy jedno uniwersum. Podobnie będzie w przypadku najnowszego tytułu Ruined King, który ma być RPGiem. Bardzo często Riot wykorzystuje ogromną bazę graczy LoLa do promocji innych gier. W szczególności za sprawą cinematiców, na których ukazywane są postacie zarówno z League of Legends, jak i innych produkcji.

ZOBACZ – Taliyah potrzebuje zmian? Twórcy League of Legends nie ruszyli bohaterki od prawie dwóch lat

Reklama

Dodatkowo kilka postaci pojawiało się wcześniej w innych grach, a następnie trafiły do LoLa. Jest to nie tylko Yone, ale również i Senna, których mogliśmy widzieć w Legends of Runeterra. Kilka championów z MOBA wykorzystano również w trailerze Ruined King: A League of Legends Story. Zobaczyć mogliśmy tam:

  • Illaoi
  • Miss Fortune
  • Braum
  • Ahri
  • Yasuo
  • Pyke

Dodatkowo pojawiła się też nowa postać, którą gracze szybko skojarzyli z poprzednią grafiką opublikowaną przez dewelopera.

Video

Szybko nazwany został „Ruined King” i być może nie jest to bezpodstawne. Wszystko to za sprawą najnowszej grafiki, która opublikowana została wczoraj na oficjalnym Instagramie LoLa. Widzimy na niej kilka dobrze znanych postaci (podpisane przez graczy), sklepikarkę oraz tajemniczą rękę trzymającą ostrze, która będąc na pierwszym planie, ewidentnie próbuje przykuć swoją uwagę.

ZOBACZ – Fani T1 z LoLa wynajęli ciężarówkę i protestują w centrum miasta, bo drużyna nie dostała się na Worldsy

Reklama

Według wielu członków społeczności może być to dłoń zapowiedzianego wcześniej bohatera „Ruined King”. Twierdzą oni, że pasuje również miecz, albowiem podobny jest do Blade of the Ruined King, przedmiotu towarzyszącego graczom od premiery gry. Warto zwrócić również uwagę, że wiele championów w tle, jak i sama sprzedawczyni patrzy się na tajemniczą postać z podziwem i zainteresowaniem (Samira, Aatrox, Ryze, Tryndamere, Vi, Swain).

Pamiętajmy jednak, że to tylko teoria i musimy traktować ją z przymrużeniem oka.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends