w

Co z zapowiadanymi pakietami komentatorów w League of Legends? Czy Riot o nich zapomniał?

Gracze zastanawiają się, dlaczego wciąż nie wydano pakietów, o których Riot mówił już prawie rok temu.


Na początku 2020 roku twórcy ogłosili, że wydadzą tak zwane pakiety komentatorskie. Pierwsze wzmianki pojawiły się w filmie deweloperów w styczniu.

Gracze czekali cierpliwie, ale w końcu każdy zaczął zastanawiać się, czy Riot po prostu nie zapomniał o swojej zapowiedzi. Dlaczego nowa zawartość ogłaszana z początkiem roku wciąż nie pojawiła się w grze?

Pakiety komentatorów w League of Legends

Czym miały być wspomniane pakiety? Dzięki nim fani mogli wybierać, czyj głos usłyszą na Summoner’s Rift, co pozwalałoby lepiej spersonalizować grę i doświadczyć nowych wrażeń podczas meczów.

Po komentarzach w internecie widać, że spora grupa osób dalej wyczekuje wspomnianych nowości. Na Reddicie niektórzy pytają, czy Riot zwyczajnie o nich zapomniał, a może przełożył swoje plany w tajemnicy i data nowej premiery została przesunięta. Prawdą jest, że od pierwszych zapowiedzi minęło 11 miesięcy.

Wszyscy, którzy czekali na zapowiadaną nowość, którą były pakiety komentatorskie, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Niestety stanowisko Riotu w tej sprawie umknęło wielu graczom, ponieważ nie mówiło się o nim zbyt głośno.

Główny producent do spraw personalizacji i wydarzeń w League of Legends – Jonathan “Bellissimoh” Belliss skomentował sprawę po tym, jak kolejni fani pytali o datę wydania wspomnianych pakietów.

Gdy na początku tego roku zapowiadaliśmy pakiety komentatorów, mieliśmy nadzieję, że pierwsze z nich uda się nam wypuścić jesienią, ale ostatecznie postanowiliśmy wstrzymać prace nad tymi pakietami. Z powodu COVID-19 pojawiły się nieoczekiwane ograniczenia związane z produkcją, a my przede wszystkich chcemy uniknąć narażania kogokolwiek na zagrożenie zdrowia — nie chcemy narażać bezpieczeństwa partnerów zewnętrznych takich jak aktorzy dubbingowi.

ZOBACZ – 10 najpopularniejszych skinów wśród chińskich graczy LoLa. Dlaczego właśnie one?

Jak widać, Riot nie zapomniał o fanach, a to sytuacja na świecie pokrzyżowała wiele jego planów. Trudno się dziwić, że twórcy nie chcą narażać zatrudnionych osób. Bellissimoh wspomniał także, że skutki pandemii odczuto nie tylko w przypadku nagrywania dubbingu.

Ta sytuacja ma wpływ nie tylko na pakiety komentatorów, musimy mierzyć się z nowymi wyzwaniami również podczas produkcji legendarnych skórek i bohaterów. Nie ma jednego dobrego rozwiązania, które można by zastosować w przypadku wszystkich pojawiających się problemów, ponieważ w grę wchodzą różne wymagania regionów, typ dubbingu i wiele innych czynników. Niemniej jednak udało się nam znaleźć rozwiązania dotyczące najbliższych legendarnych skórek i bohaterów, a jeśli coś się zmieni, będziemy was informować.

Gracze mają nadzieję, że po tym, jak sytuacja się ustabilizuje, w grze pojawią się wyczekiwane pakiety komentatorskie.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends