w

Coraz większa ilość botów w grach Coop vs Al denerwuje graczy LoLa

Gracze coraz częściej wspominają o problemie botów.

Reklama

W League of Legends jednym z najlepszych sposobów na naukę gry są potyczki przeciwko botom. Nowi gracze mogą przekonać się, jak ważna jest kooperacja drużyny, nauczyć się podstawowych zasad gry i umiejętności.

Coraz więcej osób zwraca jednak uwagę na fakt, że zamiast poznawać moc współpracy, w trybach przeciwko Al gramy tak naprawdę my i Al vs inne boty.

Więcej botów

Gracze na oficjalnym forum League of Legends narzekają na falę programów sterującą bohaterami. Jest ich w tej chwili tak dużo, że ciężko jest się na nie nie natknąć. Wszystko to przez to, że jest popyt na nowe konta, a wraz z popytem oczywiście rodzi się również podaż.

Takich osobników łatwo jest rozpoznać. Nietypowe czary przywoływacza, dziwne ruchy po mapie oraz zero komunikacji. Wiadomo również, że będą grać pod wieżą przeciwnika zazwyczaj będą przegrywać swoją linię. Pomimo tego, iż na botach często grają nowi gracze, boty mają tak specyficzne ruchy, że z łatwością możemy je rozpoznać.

Jeden z członków społeczności spekuluje, że to wszystko przez usunięcie Twisted Treeline. To właśnie w tamtym trybie najczęściej używano botów, które nabijały poziomy kont. Na ten moment żaden z pracowników Riotu się nie wypowiedział, damy Wam znać, jeżeli zostaną podjęte działania w tej sprawie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends