w

Cosmic Empress Kai’Sa – niesamowity koncept skina od jednego z graczy LoLa

Jak mógłby wyglądać nowy skin do Kai’Sy? Jeden z fanów zaproponował skórkę Cosmic Empress.


Kolejny z fanów League of Legends pokazał, że ma naprawdę dużo pomysłów, które można wykorzystać w tworzeniu świetnych skórek. Do swojego projektu skina dla Kai’Sy narysował aż 8 roboczych wersji splash arta, a potem dopracował ostateczną. Jak mu poszło?

Pomysł na skórkę – Cosmic Empress Kai’Sa

Autorem pomysłu jest Pedro Timóteo, student i grafik z Portugalii. Na swoim ArtStation nie zaprezentował zbyt wiele, a skórka do Kai’Sy to jego druga praca. Nie przeszkodziło to jedna w tym, by pomysł trafił do szerszej publiczności i od razu spodobał się masie fanów.

Po załączonych szkicach widać, że autor testował przeróżne wersje splash artu, które różniły się nie tylko pozą bohaterki, ale również kolorami jej skórki.

Fani Kai’Sy niejednokrotnie pytali, czy jest to przeciek oficjalnej skórki, ponieważ z zapowiedzi Riotu wynika, że bohaterka dostanie skina w tym roku. Niepotwierdzone przecieki sprzed miesięcy sugerują, że będzie to skin Elderwood, nawet w wersji legendarnej.

Mimo że fanowska skórka spodobała się wielu osobom, to nie ma powodu, by się na nią nastawiać – Riot już wydał skiny z tej serii, więc nie byłoby sensu tworzyć kolejnego i wydawać go poza eventem.

Kto wie, być może twórcy stworzą podobnego skina np. za rok. Póki co fani kosmicznych motywów muszą obejść się smakiem.

ZOBACZ – Koncepty nowego splash arta skórki Fiddle Me Timbers

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends