w

Czego oczekują gracze LoLa w skórkach za 1820 RP?

Reklama

Rioter opublikowano ankietę, która pokazuje, czego oczekują gracze w legendarnych skórkach.

Reklama

Skórki w League of Legends składają się z wielu aspektów, które twórcy z roku na rok starają się jak najbardziej udoskonalić. Niektórzy gracze zwracają szczególną uwagę na niektóre elementy skinów, przez co o zakupie skórki decydują tylko takie rzeczy jak np. wygląd animacji czy nowe głosy i teksty bohaterów.

Społeczność otrzymała ankietę, w której do wyboru były cztery elementy, z których składa się legendarna skórka – nowe teksty i głosy bohaterów, nowe animacje, nowy model i VFX. Która opcja zyskała najwięcej głosów?

Co według graczy jest najważniejsze w legendarnych skórkach?

Jeden z pracowników Riotu postanowił zebrać informacje od graczy na temat ich upodobań względem skórek. W tym celu najlepsza okazała się ankieta, w której można było zagłosować na jedną z 4 opcji. Ankieta dotyczyła najlepszych dostępnych do kupienia skinów w grze (nie licząc skórek za 3250 RP, ponieważ jest ich bardzo mało). Chodzi oczywiście o praktycznie całkowitą wizualną zmianę bohatera za 1820 RP.

Co ma na Was największy wpływ, jeżeli macie zamiar zakupić legendarną skórkę?

ZOBACZ – Ile czasu spędziłem w LoLu? Jak sprawdzić?

Po kilku godzinach i ponad 7 tysiącach głosów dowiadujemy się, że:

Prawie połowę głosów zdobyły nowe animacje (43,4%). Widać po tym, że zdecydowana większość społeczności zwraca na nie uwagę przy zakupie nowej skórki. Na drugim miejscu znalazły się nowe teksty i głos postaci (20,1%) niedużo wyprzedzając nowy model i VFX.

Pozostaje mieć nadzieje, że ankieta spowoduje, że nowe legendarne skórki będą coraz lepsze i bardziej dopracowane, by spodobały się jeszcze większej liczbie graczy.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends