w

Czy Bloodthirster powinien zostać wzmocniony? Przedmiot z LoLa tematem dyskusji graczy

Co gracze uważają o jednym z bardziej rozpoznawalnych przedmiotów ADC?


Przedmioty w League of Legends nie często są brane pod uwagę, jeśli chodzi o balans rozgrywki. W momencie, kiedy nic się nie zmienia, to często miejsce ma jedna pula dostępnych itemów, która jest niezmienna przez dłuższy czas. Mimo to gracze zauważyli, że jeden z klasycznych już dla gry przedmiotów znacznie odstaje z popularnością. Jak wyglądała dyskusja graczy?

Czy przedmiot faktycznie potrzebuje zmian?

Jeden z graczy wspomniał, że praktycznie nie widuje on już przedmiotu u kogokolwiek pojawiającego się na Summoner’s Rift. Następnie przeszedł do wyjaśnień, co może być problemem Krwiopijca.

W obecnej mecie, jeśli chcesz kupić przeżywalność i leczenie kupujesz Death’s Dance’a albo Mercurial Scimitara. Bardzo rzadko gracz ma okazję, aby zainwestować w BT, co moim zdaniem nie jest w porządku, ponieważ jest to jeden z najstarszych przedmiotów w grze.

Inni użytkownicy, którzy postanowili wypowiedzieć się w wątku, przyznali rację przedmówcy, dodając swoje opinie na temat przedmiotu.

Wydaje mi się, że problemem BT jest to, że sprawia wrażenie bycia nieopłacalnym w zakupie przedmiotem. Non-crit ADC potrzebują innych przedmiotów, a Crit ADC muszą nabyć inne niezbędne przedmioty, zanim w ogóle będą mogli pomysleć o BT. Krwiopijec jest uznawany za przedmiot defensywny, ale nie jest tak dobry jak GA lub DD.

Statystyki ujawniające popularność również wydają się potwierdzać wszystkie powyższe słowa.

W zestawieniu z Death’s Dance, które może być traktowane jako przedmiot, który wyparł BT wyraźnie widać zwycięzcę. Nie tylko względem popularności, którą ukazuje niebieski słupek, ale również w kwestii winratio.

ZOBACZ – Riot pokazuje swoje zainteresowanie starszymi bohaterami LoLa. Na kogo warto znowu zwrócić uwagę?

Czy twórcy powinni rozważyć wzmocnienie klasycznego już Krwiopijca? Gracze uważają, że tak, ale to, jak miałyby wyglądać te zmiany, nie jest już czymś, w czym byliby zgodni. Jedni wspominają o obniżce kosztów i zmianie ścieżki wymaganych przedmiotów, a inni wspominają o całkowitej zmianie umiejętności pasywnej.

Niemniej jednak Riot raczej nie zainteresuje się przedmiotem w środku sezonu. Nie wymaga on drastycznych zmian, więc twórcy prawdopodobnie przyjrzą mu się dopiero przy okazji innych, bardziej obszernych zmian.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends