w ,

Czy do Wild Rift trafią ekskluzywni bohaterowie, których nie będzie w LoLu na PC? Riot nie wyklucza

Jeden z Rioterów poruszył kwestię nowych bohaterów w League of Legends: Wild Rift.


Mobilna wersja LoLa cały czas się rozwija. Gra zdobywa popularność – twórcy chcą, by miała coraz więcej fanów na całym świecie. Aby tak się stało, tytuł musi oferować coś, co przyciągnie graczy. Jakiś czas temu pojawiły się tajemnicze zapowiedzi, że być może w mobilnej wersji pojawią się ekskluzywni bohaterowie i skórki, które nigdy nie pojawią się w tradycyjnej wersji League of Legends.

Niedługo potem okazało się, że tego typu obietnice były prawdziwe – Riot faktycznie zaczął wprowadzać skiny tylko na wersję mobilną. Przykładem może być tutaj seria Glorious, z której ostatnio wydano Jinx czy nawet seria Stargazer, w której skórki doczekali się Camille, Twisted Fate oraz Soraka.

Pojawia się jednak pytanie – co z postaciami? Czy te również będą ekskluzywne i Riot będzie projektował championów tylko pod wersję mobilną? Na to pytanie postanowił odpowiedzieć jeden z twórców gry.

Ekskluzywni bohaterowie Wild Rift

Jeden z Rioterów – Brian “FeralPony” Feeney odpowiadał na pytania fanów. Wśród nich pojawiła się kwesta unikatowych championów dla mobilnej wersji League of Legends. Gracze chcieli wiedzieć, czy twórcy faktycznie wydadzą bohaterów tylko dla Wild Rift. Co na to Rioter?

Na ten moment nic takiego nie planujemy. Pracujemy nad wieloma świetnymi bohaterami i mimo że nie mamy w planach przenoszenia blisko 160 postaci z League of Legends, mamy naprawdę sporo do zrobienia. Osobiście jednak nie wykluczałbym wydawania bohaterów ekskluzywnych dla WR w przyszłości. Mimo że jesteśmy w stanie stworzyć praktycznie każdego bohatera z LoLa tak, aby działał on również z mobilnym kontrolerem, świetnie byłoby zaprojektować jakąś postać z myślą o kontrolerze na pierwszym miejscu.

Jak widać – póki co unikatowe postacie nie pojawią się w mobilnej wersji, jednak nie jest to wykluczone w przyszłości. Pozostaje czekać na kolejne zapowiedzi Rioterów.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends