w ,

Nowa skórka do Jinx. Niestety większość graczy nigdy nie dostanie szansy jej zdobycia

Ujawniono nowego skina, który będzie ekskluzywną skórką dla mobilnej wersji LoLa.


Zapewne część graczy kojarzy fakt, że League of Legends na urządzenia mobilne ma otrzymywać od twórców unikatowe skórki, które nie pojawią się w wersji na PC.

Wśród wydanych do tej pory skinów znaleźć można Lunar Beast Miss Fortune, dodaną z okazji Chińskiego Nowego Roku (Jak prezentuje się ekskluzywny dla Wild Rift skin Lunar Beast Miss Fortune?) oraz Glorious Tryndamere, który należy do serii będącej odpowiednikiem zwycięskich skórek w klasycznej wersji League of Legends (Riot wypuszcza darmowego skina do Tryndamere, który nie trafi do LoLa na PC).

Teraz ogłoszono nowego skina z serii Glorious, którego otrzymać będzie można za osiągnięcia w drugim sezonie rankingowym. Jak wygląda?

Glorious Jinx nową skórką w Wild Rift

Na oficjalnej stronie gry pojawiła się informacja, że za drugi sezon rankingowy w League of Legends: Wild Rift otrzymać będzie można nową skórkę do Jinx – Glorious.

Pierwszy sezon rankingowy Wild Rift dobiega końca – ale nie martwcie się, ogień rywalizacji zapłonie ponownie! 2. sezon rozpocznie się o 20:00 CEST 2 kwietnia!

Osiągnięcie Złota i co najmniej 10 wygranych sprawi, że otrzymacie Wspaniałą Jinx, no i oczywiście Jinx, jeśli jeszcze jej nie macie.

ZOBACZ – Oficjalny opis i prezentacja umiejętności Gwen, najnowszej postaci w League of Legends

“Wspaniała Jinx była przyznawana graczom, którzy w sezonie 2. osiągnęli Złoto lub wyższą rangę. Po wyjściu bez szwanku z tysiąca apokaliptycznych eksplozji marzy jej się wielki wybuch, który przebije wszystkie inne”. 

Później w tym patchu otrzymacie emblemat ukazujący waszą najwyższą rangę w 1. sezonie, a jeśli rozegraliście choć jedną grę rankingową w 1. sezonie dostaniecie również ikonę.

Jak widać, Riot bardzo chce zadbać o to, by troszeczkę odróżnić mobilną wersję League of Legends od tej komputerowej i być może jeszcze tym bardziej zachęcić pecetowców do Wild Rift.

Przypomnijmy, że ostatnio ogłoszono nową linię skórek Stargazer do Camille, Twisted Fate’a oraz Soraki, a skiny te, przynajmniej początkowo, mają znaleźć się tylko w wersji mobilnej LoLa (Nowa kolekcja skórek Stargazer, która niedługo trafi do Wild Rift).

Dodatkowo warto wspomnieć też o planowanym nowym systemie wyboru roli, który również przygotowują pracownicy odpowiedzialni za Wild Rift (Nadchodzi koniec autofilla? Riot prezentuje nowy system wyboru roli, ale póki co w wersji mobilnej).

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends