w

Czy klient LoLa powinien informować o zmianach nicków znajomych? Riot radzi dodawać notatki

Reklama

Jeden z graczy poruszył temat informowania o zmianie nicków znajomych. Jego zdaniem przez brak takich powiadomień wiele razy zdarza się usunąć osoby, które faktycznie się znało.

Reklama


Czy Riot powinien dodać informowanie o zmianie nicków znajomych?

Informacje o zmianie nicków znajomych

Osoby, które mają sporą listę znajomych w League of Legends, zapewne spotkały się z sytuacją, gdzie ktoś niespodziewanie zmienił swój nick. Czasem przez takie sytuacje można niechcący usunąć znajomego, myśląc, że jest to jakaś losowo dodana osoba. Nie każdy też ma czas pisać do każdej osoby z listy (i czekać na odpowiedź z informacją, kim ona jest), gdy chce wyczyścić znajomych i zrobić miejsce na kolejnych.

Jeden z użytkowników dziwił się, że nie ma żadnej informacji o tym, że ktoś zmienił nick (np. dopisek, jaki miał poprzednio). Okazało się to dla niego uciążliwe, ponieważ uważa, że mógł przez przypadek usunąć znajome osoby.

Klient powinien poinformować nas, kiedy ktoś ze znajomych zmieni nick.
Prawdopodobnie usunąłem część znajomych, ponieważ nie zostawiłem notatki o tym, kim są. Niektórzy znajomi często zmieniają nick, więc łatwo jest zapisać notatkę. To jest do bani, gdy masz przyjaciela, który nigdy nie zmieniał nazwy, aż nagle dzieje się to losowo po 10 latach.

ZOBACZ – Jak grać Soraką na Topie? Wybór, który zyskuje coraz większą popularność

Co na to Riot? Jeden z Rioterów napisał:

Właśnie dodałem notatki do wszystkich znajomych, których znam lub regularnie z nimi gram. Jeśli kiedykolwiek będę musiał wyczyścić listę znajomych, aby kogoś dodać, to usunę osoby bez notatek.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends