w

Czy można zmienić sobie mapę w LoLu na zimową?

Riot Games

Czy można zmienić sobie wygląd mapy w League of Legends?


Na Reddicie pojawiło się pytanie na temat zmiany wyglądu mapy w League of Legends. Czy to możliwe? I jakie jest stanowisko Riotu wobec takich modyfikacji?

Jak Riot podchodzi do modyfikowania mapy?

Twórca posta na Reddicie zaznaczył, że jest przeciwny wszelkim oszustwom w grach i nie stosuje programów trzecich, by zdobyć przewagę nad innymi. Jednak po 300 godzinach gry podstawowa mapa w League of Legends zaczęła mu się nudzić. Jak zaznaczył, docenia wszystkie małe modyfikacje, jak np. flagi z okazji Mistrzostw 2019. Jednak jego zdaniem byłoby miło, gdyby można było zmieniać skórki mapy, tak jak robi to w Hearthstone czy Minecrafcie.

ZOBACZ – Powrót do przeszłości na 10-lecie LoLa? Gracze proponują powrót do początków

Riot wypowiedział się na ten temat. Mimo że zmiana mapy w teorii nie daje przewagi nad innymi, to wciąż jest to ingerowanie w pliki gry, czego twórcy nie lubią.

Póki co modele i rysunki użytkowników czekają w kategorii „korzystaj na własne ryzyko”, ale pamiętamy o nich. Nie możemy ulepszać elementów, nad którymi nie pracujemy, a jeśli w przyszłości staną się one problemem (np. zapewniając przewagę jednemu z graczy), podejmiemy stosowne działania zgodnie z naszym stanowiskiem.

Riot Games

Nie licząc szarych obszarów, istnieje wiele aplikacji, które nie są w porządku. Choć korzysta z nich niewielu graczy (ułamek procenta), pozostajemy czujni i karzemy tych, którzy wciąż nadużywają swoich uprawnień.

Zastrzegamy sobie prawo do podjęcia działań przeciwko aplikacjom, które pozwalają na korzystanie z niektórych elementów gry za darmo (często nazywanym „skin hacks”).

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends