w

Czy rotacja darmowych bohaterów w League of Legends ma sens? Co myślą o niej gracze

Czy w League of Legends powinien być tryb pozwalający na wypróbowanie bohatera przed zakupem?


Rotacja bohaterów jest czymś, co istniało w League of Legends praktycznie od czasu powstania gry. Mimo to przez wszystkie lata naprawdę sporo się zmieniło. Wielu graczy posiada już większość bohaterów i już dawno przestała zwracać uwagę na to, jacy bohaterowie trafiają do rotacji. Nikt nie czeka już na rotację, aby wypróbować bohatera, więc jedynymi, którzy korzystają z rotacji, są nowi oraz powracający gracze.

Jakie jest zdanie graczy na temat rotacji bohaterów?

Jeden z użytkowników rozpoczął dyskusję na temat możliwości wypróbowania bohatera, który przytrafi się w warsztacie hextech. Często miejsce mają sytuacje, gdzie pozornie interesujący bohater okazuje się nudny bądź nieciekawy i szybko jest odstawiany w kąt. Następnie gracz żałuje wydanej esencji, która mogłaby zostać przeznaczona na zakup czegoś innego.

W tym momencie wspomniana została kwestia możliwości wypróbowania dowolnego bohatera w trybie ćwiczeniowym oraz w grach tworzonych przez graczy.

ZOBACZ – Riot zaktualizował taniec Ahri z League of Legends w skórkach Popstar i Dynasty

Podobne rozwiązanie z pewnością pomogłoby nowym graczom, którzy nie znają gry jeszcze wystarczająco dobrze, aby ocenić czy dana postać im się spodoba. Czekanie na to, aż bohater pojawi się w rotacji, nie brzmi jak najlepszy pomysł.

Możliwość wypróbowania bohatera nie powinna przeszkadzać również starszym graczom, którzy posiadają już wystarczająco esencji, aby odblokowywać najnowszych bohaterów na bieżąco. Aby uniknąć problemu dotyczącego braku dostatecznej ilości bohaterów, zaproponowane zostało, aby tańsze postacie były dostępne za darmo.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends