w

Nowy zwiastun na Summoner’s Rift podpowiada, kiedy można odblokować Lillię w League of Legends

Tajemnicze dźwięki na Summoner’s Rift sugerują, że Thresh jest związany z odblokowywaniem żetonu Lilli.


Wczoraj pojawił się artykuł o tym, że Lilię można odblokować za darmo za pomocą związanego z nią żetonu. Otrzymać go można za wykonanie misji. Więcej na ten temat można znaleźć tutaj: Jak za darmo odblokować Lillię, nową postać w LoLu. Jak wykonać misję z żetonem. Okazuje się, że ze wspomnianym żetonem może być powiązana także inna postać – Thresh.

Co ma wpływ na otrzymanie tokenu?

Jeden z graczy sporządził listę rzeczy, które zmieniają się w grach, po których inni otrzymują token Lilli. Mimo że doprowadzenie do ich wszystkich nie pozwala ostatecznie odblokować bohaterki, to prawdopodobnie ma to istotny wpływ w całym procesie.

Należy pamiętać, że w przeszłości, kiedy gracze walczyli o otrzymanie karty Setta, musieli oni zdobyć dziesięciokrotnie pierwszą krew. Była to ostateczna ilość, po której każdy powinien otrzymać wspomnianego bohatera, ale jeśli miało się szczęście, to można było odblokować go już po jednej takiej akcji.

Doświadczenia z przeszłości sugerują więc, że przeanalizowanie całego procesu może być nie lada wyzwaniem. Tym, co jednak udało się dostrzec graczom, jest:

Jeśli w grze znajduje się Thresh, to każdy z graczy usłyszy jedną z dwóch kwestii powiązanych z nadciągającą bohaterką.

Video

Poor lost spirits beckoning to bloom, ive been waiting for you!

Biedne zagubione dusze, które kwitną, czekałem na was!

They took your home lillia, do not forget this loss, let it course through you.

Zabrali Twój dom Lillio, nie zapomnij o tej stracie, pozwól jej Cię przeszyć.

W przypadku wyrwy żywiołu wytworzonej przez oceanicznego smoka na mapie w pewnym miejscu pojawiają się również kwiaty.

Zdaniem gracza odblokowanie Lilli jest więc powiązane głównie z oceaniczną mapą.

Wydaje mi się, że Thresh dostał te kwestie, aby gracze mieli wskazówkę do tego, jak odblokować token. Należy być junglerem i nie trzeba nawet pokonać żadnego smoka. Jedynie liczyć na to, że otwartą wyrwą będzie oceaniczna. Prawdopodobnie trzeba grać w jungli i wygrać grę.

W wątku wypowiedziało się wielu graczy. Większość z nich jednak pokazywała, że powyższe wskazówki nie pomogły im odblokować bohatera. Warto teraz na moment wrócić do karty Setta, której odblokowanie było losowe, a gracze również głowili się, co muszą zrobić, aby ją otrzymać.

ZOBACZ – Riot zaktualizował taniec Ahri z League of Legends w skórkach Popstar i Dynasty

Właśnie dlatego jest szansa, że odblokowanie Lilli wymaga zwycięstwa maksymalnie 10 gier w jungli, choć tak jak w przypadku Setta, token można otrzymać już po jednej. Jak dotąd jest to jedyny pewny element łączący wszystkie rozgrywki graczy, którzy otrzymali już bohaterkę.

Inni gracze zaczęli donosić, że udaje się im odblokować token po 350 zgładzonych przeciwnikach grając w dżungli, gry na boty także powinny się liczyć, niemniej jednak odblokowanie tokenu zdaje się być kwestią indywidualną. Gracze cały czas eksperymentują w znalezieniu sposobu na jak najszybsze odblokowanie Lilli.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends