w ,

Czy Soraka otrzyma aktualizacje splash arta? Tak wygląda w Wild Rift

Splash art Soraki w Wild Rift znacznie różni się od oryginalnego. Czy twórcy powinni zaktualizować grafikę w League of Legends?

Reklama


Trzeba przyznać, że grafiki z League of Legends: Wild Rift robią wrażenie i według wielu są nawet lepsze od tych oryginalnych. Trudno się dziwić, część splash artów w zwykłym LoLu nie była zmieniana od lat i widać, że odstają od najnowszych skórek czy bohaterów. Jak jest w przypadku Soraki?

Porównanie obu splash artów Soraki

Historia splash artu Soraki jest dość zabawna, ponieważ starsi gracze pamiętają jej początkowy wizerunek, który mógł spędzać sen z powiek. Pierwotna Soraka była po prostu brzydka i kanciasta.

Bohaterka w Wild Rift wygląda nieco inaczej niż aktualna Soraka w League of Legends. Jej strój różni się pewnymi detalami, co nie jest aż tak zaskakujące dla tych, którzy wiedzą, jak mocno Riot zmienił ubrania innych bohaterów, np. Janny. Broń, którą dzierży, również została przerobiona w kilku miejscach, co dość mocno rzuca się w oczy.

Czy grafika w Wild Rift jest lepsza? Trudno jednoznacznie powiedzieć ze względu na to, że oba obrazki różnią się stylem. Splash art Soraki nie wydaje się aż tak przestarzały jak grafiki niektórych skórek (np. Czarodziejka Lux, starsze skórki Sivir czy Tryndamere’a itp.), jednak są tacy, którzy twierdzą, że mała aktualizacja wizualna na pewno by nie zaszkodziła.

Stary splash art bohaterki

ZOBACZ – Jak będą wyglądały banery z reklamami na Summoner’s Rift? Gracze uważają, że jest ich za dużo

Aktualny splash art Soraki
Soraka w League of Legends: Wild Rift
Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends