w

Czy Talon jest silniejszy niż się wydaje? Zaskakujące wyniki tego bohatera

Mimo zmian Talona w patchu 10.7 ten dalej jest za silny.


Mimo zmian w aktualizacji 10.7 Talon dalej wydaje się być za silny. Niektórzy gracze uważają, że został on raczej wzmocniony. Jeden z nich postanowił przeanalizować dane dotyczące postaci i doszedł do bardzo interesujących wniosków.

Czy gracze Talona na pewno wybierają prawidłową runę?

W ramach przypomnienia w aktualizacji 10.7 obrażenia W Talona zostały zmienione:

  • Podstawowe obrażenia zredukowane do 45 / 60 / 75 / 90 / 105 z 50 / 65 / 80 / 95 / 110.
  • Obrażenia podczas powrotu zredukowane do 45 / 65 / 85 / 105 / 125 z 70 / 85 / 100 / 115 / 130.
  • Przelicznik podczas powrotu zwiększony do 70% bonusowego AD z 60%.

Jego współczynnik wygranych spadł do  53,5% i mimo że teraz sytuacja wygląda nieco lepiej, ale należy zauważyć, że na 25 000 gier z runą Conqueror przypada winratio rzędu 55%, a w przypadku Electrocute przy takiej samej ilości gier jest to już 53,5%.

ZOBACZ – Propozycja graczy, aby można było zobaczyć czasy odnowienia przedmiotów sojuszników

Okazuje się, że rzeczywiste winratio Talona wynosi 55%, a za sprawą połowy graczy, którzy wybierają gorszą runę, jest ono obniżane do 53,5%. Riot wspomniał kiedyś, że Yuumi była znacznie silniejsza, niż można było się spodziewać po jej winratio, ponieważ połowa jej bazy graczy wciąż brała niewłaściwą runę. Gdy ludzie przestawiali się z Komety na Aery, jej współczynnik wygranych znacznie wzrósł.

Zdaniem jednego z graczy problem dotyczy przedmiotu, za sprawą którego AD assassyni są mocni – Serrated Dirka.

Dirk nie powinien był itemem, w którym wartość 10 punktów lethality jest przeliczana na zaledwie 50 sztuk złota. Prowadzi to do naprawdę wielu problemów, w których ludzie uświadamiają sobie, że bohaterowie AD na każdej roli mogą kupić ten przedmiot i zadawać absurdalne obrażenia.

Uważam, że zamiast osłabiać bohaterów korzystających Dirka, Riot powinien go osłabić razem z AP assassynami, przez których przedmiot musi być tak mocny, ponieważ bez niego assassyni AD nie mogli z nimi konkurować.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends