Propozycja graczy, aby można było zobaczyć czasy odnowienia przedmiotów sojuszników

League of Legends

Reklama

Gracz wyjaśnia, dlaczego czasy odnowienia przedmiotów u sojuszników są potrzebne.

Reklama


W przeszłości wielokrotnie proponowane było pokazanie czasu odnowienia trinketu, ale tym razem gracz wspomniał również o przedmiotach. Obecnie wielu ludzi ma całkowicie wyciszony chat, więc spytanie się o ich cooldown jest niemożliwe. Jeśli sami z własnej woli nie zaczną pingować swoich przedmiotów i trinketów, brak cooldownów w tabeli może być sporym ograniczeniem.

Czasy odnowienia przedmiotów dla sojuszników – czy to dobry pomysł?

Możliwość podglądu cooldownu przedmiotów na pewno nie byłaby funkcją, która przeszkadzałaby graczom. Zielona kulka pozwala sprawdzić, czy superumiejętność sojusznika jest już gotowa i jak dodanie do panelu wszystkich umiejętności faktycznie mogłoby wprowadzić zamęt, tak dodanie timera na już widniejących w panelu przedmiotach raczej nie pogorszyłoby czytelności. Czas mógłby pojawiać się dopiero po najechaniu na przedmiot.

Dla gry tak mocno opartej na grze drużynowej, gdzie decyzje dotyczące walk są często bazowane na przedmiotach sojuszników (np. Crucible albo Locket), a czesto po fakcie okazuje się, że nie itemy nie były gotowe do użycia. Dlaczego na każdym z nich nie ma po prostu timera w tabeli wyników?

Reklama

Wielu graczy gra z wyciszonymi sojusznikami więc po prostu nie odpowiadają i nie pingują przedmiotów. Chociaż możliwość spingowania itemu sojusznika, aby zobaczyć jego czas odnowienia, byłaby przydatna.

ZOBACZ – Star Guardian Nunu i Willump – fanowski pomysł na nową skórkę do League of Legends

Każdy może pingować własny przedmiot, aby pokazać jego cooldown, ale jeśli ktoś spinguje cudzy przedmiot, nie pokaże on czasu odnowienia. Najprostszym i najmniej inwazyjnym rozwiązaniem faktycznie byłaby zmiana w tym miejscu.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej