w

Czy True Aspect powinien być nową serią skórek w League of Legends? Jak to może wyglądać?

Gracze twierdzą, że motyw Aspektów z LoR powinien pojawić się w LoLu jako seria skórek.


Karcianka od Riot Games – Legends of Runeterra – to dosłownie kopalnia przeróżnych konceptów i świetnych projektów. Gra znana jest z pięknych grafik przedstawiających magiczne zakątki świata, barwnych bohaterów czy niesamowite istotny.

Twórcy zapowiadali, że championi, którzy pojawiają się na kartach w grze, z czasem zagoszczą także na Summoner’s Rift. Gracze uznali, że postacie to nie jedyny ciekawy kontent, ponieważ byłoby świetnie, gdyby do LoLa weszły także serie skórek związanych z LoR. True Aspect jest jedną z nich.

Targonian Aspects i świetny materiał na nowe skiny do LoLa

Aspekty to gwiezdne istoty, które żyją poza fizycznym i duchowym królestwem Runeterry, w kosmicznej krainie Targon Prime. Ucieleśniają one niebiańską magię, są w stanie łączyć się ze śmiertelnikami i nasycać ich gwiezdną mocą.

W Legends of Runeterra motyw tego typu bytów rozwinął się wraz z rozszerzeniem związanym z górą Targon. Gracze mogli przyjrzeć się targońskiemu aspektowi o nazwie Aspect of War. Jego sylwetka prezentuje się naprawdę widowiskowo.

ZOBACZ – Nadchodzą kolejne zmiany w opisach umiejętności bohaterów League of Legends

Ze względu na to, że powyższa postać robi ogromne wrażenie, wielu graczy zastanawiało się, czy Riot nie powinien przenieść motywu Aspektów do League of Legends. Zdaniem niektórych, skoro w fabule LoR kosmiczne byty są powiązane z niektórymi bohaterami uniwersum, to może warto byłoby zrobić linię skórek nawiązującą do tego zjawiska.

Za nową serią przemawia także to, że społeczność League of Legends bardzo lubi gwiezdne motywy. W końcu aktualnie w LoLu jest wiele tematycznych skórek związanych z kosmosem – np. Cosmic, Dark Star czy Star Guardian.

Jeden z fanów o nicku ItchyEducation zasugerował, że motyw Aspektów jest na tyle ciekawy, że nadawałby się na temat kolejnego wydarzenia w League of Legends. Jego zdaniem mógłby być powiązany z Mroczną Gwiazdą albo odnosić się do fabuły z Galaktyk. Taka wizja nowego eventu bardzo spodobała się komentującym.

Nie wiadomo, co planuje Riot względem nowych kosmicznych skórek w League of Legneds. Jednak można śmiało stwierdzić, że popularność takich motywów długo utrzyma gwiezdne linie skinów przy życiu. Być może motyw Aspektów pojawi się na Summoner’s Rift wraz z jakimś bohaterem, który przejdzie do LoLa prosto z karcianki?

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends