w

Czy ukrywanie ramek przeciwników podczas ładowania gry ma sens? Gracze LoLa mają wątpliwości

Riot Games

Ukrywanie ramek przeciwników straciło sens?


Społeczność League of Legends zastanawia się nad sensem ukrywania ramek przeciwników. Dlaczego Riot Games nie zmieni tego, skoro wszystkie informacje możemy wyszukać w kilka sekund?

Informacja o przeciwnikach

Od początku istnienia ramek, które od poprzedniego sezonu reprezentują nasz ranking na żywo, nie możemy zobaczyć ich u przeciwników. To samo tyczy się odznak z poprzedniego sezonu, które wyświetlane są pod nazwą przywoływacza.

Gracze w dobie dzisiejszych stron internetowych i aplikacji na komputer, które zaraz po włączeniu gry są w stanie w ułamek sekundy wyświetlić nam wszystkie informacje o nasz oponentach, dziwią się, że Riot nie zdecydował się na pokazanie wszystkich ramek, a nie tylko naszych sojuszników.

Przecież dzięki aplikacjom, które wyświetlają nam wszystkie statystyki, ramki od Riotu to przy nich gó**o.

Pomimo tego, iż podobne zdanie podziela większość komentujących, ktoś słusznie zauważył, że wcale nie musimy z tego korzystać.

Wielu nie chce wiedzieć, z jakich dywizji są przeciwnicy i porównywać ich do drużyny sojuszników. Może to wprowadzić niepotrzebny tilt dla osób, które i tak bardzo łatwo ulegają negatywnym emocjom i starają się ograniczać każde możliwe źródło.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends