w ,

Czy w przedmiotach Wild Rift zajdą takie same zmiany jak w League of Legends?

Czego mogą spodziewać się gracze Wild Rift po tym, co stało się w patchu 10.23 League of Legends?

Reklama


Gracze League of Legends po zmianach, które zaszły w patchu 10.23 mają okazję w końcu przetestować nowe przedmioty na serwerach live. Jak aktualizacja ma się do Wild Rift? Twórcy starają się doprowadzić do tego, aby w obu grach było jak najmniej różnic.

Na ten moment nowe itemy można zaobserwować wyłącznie w LoLu. Czy nowości zawitają również do jego mobilnego odpowiednika?

Co zamierza Riot Games?

We wpisie dogłębnie opisującym wszystkie zachodzące w Wild Rift zmiany, twórcy podzielili się między innymi tym, jak radzą sobie z balansem czy tym, co planują względem usprawnień w rozgrywce. Poza wprowadzaniem mechanizmów znanym społeczności z LoLa Riot mówi, że chce z czasem wprowadzić to, co trafiło do League of Legends w najnowszym patchu.

Być może widzieliście także przeróbkę systemu przedmiotów w League w PC. Wciąż jesteśmy daleko od wprowadzania większości tych zmian w Wild Rift, ale zamierzamy już wkrótce wymienić skrócenie czasu odnowienia na nadchodzące w League na PC przyspieszenie umiejętności. Wprowadzamy tę adaptację wcześniej, ponieważ pozwoli nam skorzystać z usunięcia 40% limitu skrócenia czasu odnowienia stosunkowo niskim kosztem. Po przeprowadzeniu tej zmiany system przedmiotów w Wild Rift będzie bardziej przypominał zestaw przedmiotów z League na PC z 2020 roku w połączeniu z możliwościami nieograniczonego skrócenia czasu odnowienia. Mamy nadzieję, że doprowadzi to do pojawienia się interesujących zestawów w stylu unikalnym dla Wild Rift!

ZOBACZ – Jak będą wyglądały chromy i ikonki do najnowszych skórek w League of Legends?

Całkiem niedługo skrócenie czasu odnowienia powinno być zastąpione przyspieszeniem umiejętności. Wprowadzenie wszystkiego, co zostało dodane do League of Legends będzie dla deweloperów Wild Rift sporym wyzwaniem, ale z czasem zmiany powinny zacząć się pojawiać.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends