w

Czy w przyszłości będą pojawiały się darmowe skiny przy okazji reworków? Jak odebrać darmowego skina Volibeara

Riot zdecydował się obdarować posiadaczy Volibeara darmową skórką. Czy tego typu skiny będą pojawiały się także przy innych reworkach?


Gest Riotu z rozdawaniem darmowej skórki do świeżo reworkowanego Volibeara spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony społeczności. Gracze byli ciekawi, czy twórcy planują tworzyć więcej tego typu skinów, które będą powiązane z upamiętnieniem reworków. Co na to Riot?

Jak odebrać darmową skórkę do Volibeara – Tysiąckroć Przebitego Niedźwiedzia?

Tysiąckroć Przebity Niedźwiedź to skórka wręczana z okazji upamiętnienia reworku Volibeara. Otrzymają ją wszyscy gracze, którzy posiadali Volibeara przed patchem 10.11 oraz ci, którzy kupią go w patchu 10.11. Darmowe skórki będą wydawane od 22:00 CEST 28 maja do 22:00 CEST 10 czerwca.

Przekazanie skórki odbywa się w czasie logowania, więc po zakupie Volibeara należy ponownie się zalogować, aby odebrać skina. Po zakończeniu akcji Tysiąckroć Przebity Niedźwiedź stanie się zwykłą skórką, którą będzie można kupić za 975 RP.

ZOBACZ – Riot zapowiedział, że pojawią się nowe tematyki skórek w LoLu. Czego można się spodziewać?

Riot wypowiedział się również na temat tego, skąd wzięto pomysł na taki własnie skin, który zostanie rozdany wszystkim posiadaczom reworkowanego Volibeara:

Gdy wypuściliśmy pierwsze koncepcyjne grafiki aktualizacji Volibeara, niektórzy gracze byli rozczarowani, że nie poszliśmy w kierunku stylizacji „przedwiecznej grozy” zaprezentowanej w opowiadaniu w Uniwersum.

Zespół uznał jednak, że ten kierunek nie oddaje prawdziwej natury Volibeara na tyle dobrze, by oprzeć na nim całą aktualizację, ale mimo to chciał doprowadzić pomysł z „przedwieczną grozą” do końca.

Nie zamierzamy tworzyć kolejnych darmowych skórek w związku z przyszłymi aktualizacjami bohaterów, ale uznaliśmy, że w tym przypadku jest to właściwe posunięcie. Mamy nadzieję, że fani przedwiecznej grozy Volibeara ucieszą się z tego jednorazowego prezentu!