w

Riot zapowiedział, że pojawią się nowe tematyki skórek w LoLu. Czego można się spodziewać?

Jeden z Rioterów przyznał, że twórcy pracują nad nową tematyką skinów w LoLu.


W League of Legends jest wiele ciekawych i różnorodnych serii skórek. Jedne z nich są bardziej popularne, inne mniej, ale twórcy starają się, by wszystkie z roku na rok stawały się coraz bardziej dopracowane i trafiły do jak największej liczby graczy.

Zupełnie nowe serie skórek w League of Legends

Niektóre serie w League of Legends są znane przez prawie każdego, np. Star Guardian, Pool Party czy PROJECT, inne wydają się być niszowe, choć również mają swoich oddanych fanów.

Jednak by utrzymać zainteresowanie graczy od czasu do czasu musi pojawić się coś zupełnie nowego. Twórcy są tego świadomi, dlatego co jakiś czas tworzą zupełnie nową linię skórek.

ZOBACZ – Yuumi sieje postrach wśród Europejskich graczy League of Legends? Częstotliwość jej banowania drastycznie rośnie

Riot Bellissimoh wypowiedział się na temat nowych skinów i zdradził, że aktualnie twórcy skupiają się na stworzeniu nowych linii skórek.

Trudno zgadnąć, co planuje Riot, ponieważ patrząc na fanowskie pomysły łatwo stwierdzić, że nowych serii może być przynajmniej kilkadziesiąt. Twórcy mają ogromne pole do popisu i zapewne nowa linia skinów znów zaskoczy graczy. Kto wie – może wydane w tym roku skórki zapoczątkują serię, która dorówna popularnością Czarodziejkom Gwiazd, PROJECTowi, Blood Moon czy Arcade.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends