w

Czym jest tajemnicza aura wokół Nexusa, która pojawiła się w LoLu? Prawdopodobny zwiastun reworku

Kolejny z easter eggów twórców, związanych z Volibearem, pojawił się na Summoner’s Rift.


W przypadku wydawania nowej postaci, czy reworkowania tej już znajdującej się w grze, Riot często tworzy swojego rodzaju niewielkie zwiastuny, które w jakiś sposób się do niej odnoszą. Tym razem jeden z graczy zaobserwował już na serwerach testowych śnieżną aurę otaczającą Nexus w bazie drużyny.

Czym może być tajemnicza aura?

Aura najprawdopodobniej została dodana, aby zapowiedzieć Volibeara – bohatera, nad którego reworkiem aktualnie pracuje Riot. Pojawiła się ona zarówno na Summoner’s Rift, jak i Howling Abyss.

ZOBACZ – Prezentacja skórek Pulsfire Lucian (razem z prestiżową) Fiora, Pantheon i Ekko razem ze Splash artami

Volibear, którego tytułem jest Ryk Gromu (z angielskiego The Thunder’s Roar), już w swoim aktualnym zestawie posiadał wiele odniesień do burzy, którą przypomina ukazana powyżej aura. Być może jest to element jednej z jego umiejętności.

Jakiś czas temu na stronie pojawił się artykuł mówiący o tajemniczej animacji bohatera, która znalazła się w plikach gry. Ostatecznie świadczyła ona o pojawieniu się go na mapie Howling Abyss (Na serwerach testowych League of Legends pojawiła się animacja Volibeara po reworku). Tak liczne zwiastuny mogą również świadczyć o tym, jak blisko stanu końcowego jest już rework bohatera, a pojawienie się go już w patchu 10.11 jest jak najbardziej możliwe.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends