w

Kiedy sklep za NE powróci do LoLa? Riot zapowiedział powrót ze zmianami, o które prosili gracze

Sklep za Niebieską Esencję ponownie znajdzie się w League of Legends.


Sklep za NE powraca do League of Legends raz jeszcze. Emporium esencji przeszło kilka zmian, o których można było przeczytać już w oficjalnym opisie aktualizacji 10.9.

Najważniejszą dla graczy sprawą jest oczywiście data. Sklep pojawi się już 30 kwietnia i będzie do 13 maja 2020. Emporium esencji otwiera się dwa razy do roku, by oferować na sprzedaż różne rzeczy za Niebieską Esencję. Pierwszy raz otwiera się w okolicy środka sezonu, a drugi mniej więcej w czasie przedsezonu.

Nowości w sklepie NE

Jak czytamy, udoskonalono między innymi Tajemnicze Skrzynie z Ikonami Mini.

Z tej okazji udoskonalamy popularne Tajemnicze Skrzynie z Ikonami Mini. Zachowaliśmy wszystko, co kochacie, ale wprowadziliśmy też niewielkie poprawki.

  • Żeby zobaczyć pełną listę ikon, jakie znajdują się w każdej skrzyni, sprawdźcie opisy skrzyń.
  • Teraz kiedy kupicie Tajemniczą Skrzynię z Ikonami Mini, pojawi się ona w zakładce Warsztatu hextech (tam, gdzie mieszkają wasze odłamki skórek, Punkty Prestiżu i tokeny wydarzenia).
  • Jeśli otrzymacie ikonę, którą już posiadacie, możecie ją rozmienić i otrzymać PEŁNY zwrot kosztu w Niebieskiej Esencji.

Jeżeli czekaliście na możliwość wydania swojej zgromadzonej NE to niedługo będzie dobra okazja. Wiele osób na pewno ucieszy się z jednej, konkretnej zmiany dotyczącej zwrotu kosztu w przypadku trafienia ikony, którą już gracz posiada na swoim koncie.

Jakie ikony znajdę w Tajemniczej Skrzyni z Ikonami Mini?

  • Zanim dokonasz zakupu, możesz zobaczyć, jakie ikony znajdują się w tej skrzyni w sklepie!

Jakie ikony znajdę w Tajemniczej Skrzyni z Ikonami?

  • Większość ikon jest dostępnych w tej skrzyni, nawet legendarne i limitowane! Nie ma tam jednak ikon e-sportowych, ikon drużyn, ikon ekskluzywnych i ikon, które przyznają ramki lub klejnoty.

Jakie skórki totemów znajdę w Skrzyni z Tajemniczą Skórką Totemu?

  • Sprawa wygląda w zasadzie tak samo: (prawie) każdego totemu, który jest dostępny w twojej kolekcji w kliencie. Nie obejmuje to totemów e-sportowych, nagród za misje, nagród za wydarzenia i ikon totemów.
Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends