w

Czym są Quest Skins w League of Legends? Riot zapowiada nowy typ skórek

Twórcy zapowiedzieli testowanie nowego typu skórek.


Skiny w League of Legends to jeden z ulubionych elementów wielu graczy. Aktualnie do wyboru są przeróżne serie skórek o różnorakiej tematyce, nawiązujące do lore gry czy powiązane np. z muzyką. Riot stara się rozwijać dodatki kosmetyczne z każdym miesiącem, by to, co oferuje, było coraz ciekawsze.

Poza tym, że w sklepie występują różne kategorie cenowe, np. skórki epickie, legendarne czy mityczne, w grze ma pojawić się zupełnie nowy typ – quest skins.

Quest skins w League of Legends

Andrei van Roon, znany jako Meddler, wypowiedział się na temat nowego typu skórek, jaki pojawi się w Lidze Legend. Rioter napisał:

W nadchodzących tygodniach możecie natknąć się na określenie “Quest Skin”, więc chcieliśmy wyjaśnić, co to oznacza. Testujemy nowy typ skórki (nie nowy poziom skórki z inną ceną), który będzie dostępny w najbliższej przyszłości. Będzie on miał kilka nowych funkcji z konkretnymi wymaganiami technicznymi, które musimy sprawdzić najpierw na serwerach testowych. Quest skins nie pojawią się w tym patchu, ale pozostańcie czujni i wyczekujcie kolejnych informacji.

ZOBACZ – Która umiejętność w LoLu jest najsłabsza? Gracze wybrali kilka skilli, które według nich “są do wyrzucenia”

Wypowiedź Riotera wydaje się mocno tajemnicza, choć jest zdecydowanie zachęcająca do śledzenia tego tematu. Rozszerzenie aktualnej kolekcji skórek o nowe typy może być zachętą do częstszego grania nie tylko dla kolekcjonerów kosmetycznych dodatków. Niestety jeszcze nie wiadomo, na jakiej zasadzie nowe skiny będą odblokowywane.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends