w

Darmowy skin Prestiżowej K/DA Akali. Nowy system testowany na Garenie

Riot Games

Pomóż Akali znaleźć perfekcyjną ścieżkę dźwiękową, aby mogła wrócić na scenę!


Na Garenie właśnie pojawił się całkowicie nowy sposób na zdobycie nagród! Oprócz prestiżowej wersji Akali dostaniemy również klucze i skrzynki! Możliwe, że są to testy przed wprowadzeniem tego na wszystkie serwery, dlatego spoglądamy na to z dużym zaciekawieniem.

Nowy sposób na zdobycie K/DA Akali!

Pojawił się właśnie nowy sposób na zdobycie prestiżowej skórki do Akali. Aktualnie jest on tylko i wyłączenie dostępny na serwerze Garena. Jak wygląda?

Za każdym razem, gdy wybierzemy ścieżkę dźwiękową, jeśli nie jest ona poprawna, wróci do puli ścieżek! Trwałe usunięcie ścieżki zwiększa szansę na znalezienie tej właściwiej. Dodatkowo otrzymamy dodatkowe nagrody.

Jeżeli usuniemy 8 ścieżek mamy gwarantowaną szansę na Prestiżową Edycję K/DA Akali! Kosztuje to jedynie 10 000RP!

Czy wejdzie do Europy?

Możliwe, że są to testy narzędzia, które ostatecznie pojawi się również w innych regionach. Trudno jednak stwierdzić, czy faktycznie dostaniemy możliwość zdobywania skórek w ten sposób. Wchodzą tutaj bowiem przepisy odnośnie hazardu.

Pamiętajmy również, że ceny na Garenie są mniejsze i mają o wiele lepsze nagrody. Dlatego taki event w tamtych rejonach ma szansę się sprawdzić.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends