w

Jak odebrać darmowy skin w League of Legends dla posiadaczy Twitch Prime

Reklama

Jak otrzymać darmową skórkę w League opf Legends dzięki Twitch Prime?

Reklama


W lutym w ramach Twitch Prime można otrzymać losową skórkę w League of Legends. Co należy zrobić, aby ją dostać?

League of Legends i Twitch Prime

Gracze League of Legends mogą odebrać darmowy mystery skin dzięki programowi nagród Twitch Prime.

Twitch Prime jest częścią subskrypcji Amazon Prime i daje użytkownikowi możliwość subskrypcji jednego z kanałów Twitch, jednocześnie oferując wiele darmowych fantów z różnych gier. Jako że Riot Games jest jedną z firm partnerskich Twitch Prime, gracze LoLa mogą otrzymać losową skórkę do jednego z bohaterów.

Gracze mogą otrzymać losową skórkę w League of Legends

ZOBACZ – Jak mogła wyglądać Prestiżowa True Damage Senna? Ujawniono koncepty skórki

Co należy zrobić? Aby odebrać mystery skina należy wejść na stronę nagród Twitch Prime – klik – i wybrać zakładkę League of Legends, aby odebrać prezent. Przed odebraniem, trzeba połączyć konto Riotu z kontem Twitch, co można zrobić w zakładce Connections/Połączenia (w ustawieniach konta Twitch).

Losowa skórka to nie jedyna nagroda, jaką można otrzymać w ramach Twitch Prime. Od dawna Twitch oferuje także losowe nagrody dla graczy Teamfight Tactics – zazwyczaj są to jajka Małych Legend oraz losowe emotki.

To ostatni miesiąc, w którym można odebrać aktualną nagrodę. Nie wiadomo, co jest planowane w przyszłości. Być może pojawią się kolejne ciekawe nagrody dla fanów League of Legends.

Ci, którzy jeszcze nie mają Twitch Prime, mogą odebrać nagrody używając miesięcznego i jednorazowego okresu testowego przeznaczonego dla nowych użytkowników.

Serwis, poza darmowymi dodatkami do gier, oferuje również wiele innych korzyści, np. szybszą dostawę, Prime TV i wiele więcej.

ZOBACZ – Riot wprowadza kolejne duże nerfy Soraki, która ewidentnie opuści górną aleję

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends