w

Data premiery całego albumu zespołu K/DA z LoLa i zwiastuny dwóch nadchodzących piosenek

Riot Games

Zwiastun albumu All Out zespołu K/DA.


K/DA, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych, fikcyjnym zespołów w League of Legends. Ich dwie, wydane do tej pory, piosenki cieszą się ogromną popularnością i odtworzone zostały łącznie ponad 400 milionów razy. Twórcy nie poprzestają jednak na laurach i wiemy, że już niedługo zostanie wydany kolejny album. Ile będzie zawierał piosenek i kiedy będziemy mogli usłyszeć je wszystkie?

All Out — album K/DA

Ahri, Akali, Evelynn i Kai’Sa wzbudziły niemałą sensację ponad rok temu, swoim pierwszym debiutanckim utworem POP/STARS. Zatrudnione do tego projektu profesjonalne idolki koreańskiego popu świetnie sprawdziły się w roli gwiazd z League of Legends i wywołały duże zamieszanie w świecie muzyki.

Video

ZOBACZ – Jak wygląda darmowy, zwycięski skin do Luciana? Wygląd skórki Victorious został ujawniony

Kilka tygodni temu zapowiedziano cały album, którego premiera odbyć ma się już niedługo. Według daty podanej na oficjalnym profilu premierowy stream odbędzie się już 6 listopada, czyli za niecały miesiąc. W albumie znajdzie się, aż 5 piosenek:

  • The Baddest
  • More
  • Villain
  • Drum Go Dum
  • I’ll Show You.

Pierwszą z nich — The Baddest opublikowano już miesiąc temu i do tej pory wyświetlona została 24 miliony razy.

Video

Profil K/DA na Twitterze udostępnił krótkie zwiastuny dwóch utworów Villain i Drum Go Dum, które szybko podbiły serca graczy.

Villain

Video

Drum Go Drum

Video

Pamiętajmy również, że zespół K/DA doczekał się nowej członkini. Pewne jest, że w jednej lub kilku piosenkach z nadchodzącego albumu usłyszymy głos przyszłej bohaterki LoLa — Seraphine.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends