w

Dlaczego legenda LoLa – Faker nie jedzie na Mistrzostwa Świata 2020?

Riot Games

T1 z Fakerem nie zakwalifikowało się do tegorocznych Worldsów.


Trzykrotny mistrz świata i jeden z najlepszych graczy na świecie – Faker, w tym roku musi odpuścić sobie najważniejsze wydarzenie w League of Legends. Razem ze swoją drużyną T1, przegrali spotkanie o trzecie miejsce w regionalnych rozgrywkach LCK, tym samym nie dostając się na Worldsy.

Mistrzostwa bez T1

Legendarny zespół z Korei Południowej, w którego skład wchodzą gwiazdy League of Legends, w tym roku musi odpuścić sobie Mistrzostwa Świata, co może być szokiem dla wielu fanów. Wszystko to za sprawą spotkania w regionalnej lidze LCK, które odbyło się przed chwilą.

ZOBACZ – Celowe przegrywanie to przy tym pikuś. Ci gracze LoLa sprawiają, że mecze trwają po kilka godzin

W walce o trzecie miejsce w tabeli i tym samym ostatnie, które kwalifikuje się na Mistrzostwa Świata, stanęły dwa silne zespoły LCK. Faker z T1 zmierzył się z Bdd z Gen.G i pomimo świetnych zagrań oraz wielu prób uratowania meczów, T1 ostatecznie przegrało spotkanie z wynikiem 3:0.

Zespół Lee „Faker” Sang-hyeoka ostatni raz zatriumfował na Mistrzostwach Świata 2016, lecz jego obecność była czymś, bez czego wielu graczy nie wyobrażało sobie rozgrywek na najwyższym poziomie. Wygląda na to, że w tym roku fani będą musieli się z tym pogodzić i obserwować inne sławy sceny e-sportowej.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends