w

Dlaczego na ulicach pojawiły się wardy i inne elementy z LoLa? Gra przechodzi do rzeczywistości

Jak zmienił się Szanghaj z okazji zbliżających się Mistrzostwa Świata League of Legends 2020?

Reklama


Jak zapewne większość fanów LoLa wie, tegoroczne World Championship odbędzie się w Szanghaju w Chinach. Cała impreza rozpocznie się już za kilka dni, a gracze z całego świata są niesamowicie podekscytowani w związku z nadchodzącymi finałami.

Z tej okazji władze chińskiego miasta przygotowały dla fanów ciekawą niespodziankę. Całe miasto zostało udekorowane tak, by przypominało Summoner’s Rift. Na co można się natknąć podczas zwiedzania?

Summoner’s Rift w Szanghaju

Wielka impreza World Championship 2020 tuż-tuż. Jako że w tym roku wszystko odbędzie się w jednym z największych chińskich miast – Szanghaju – to powstał projekt, który upodabnia okolicę do Summoner’s Rift. Brzmi ciekawie?

W internecie znaleźć można posty o tajemniczej treści „Szanghaj stał się Summoner’s Rift”. Początkowo nie wiadomo było, co to dokładnie znaczy. Okazuje się, że chodzi o dekoracje, które nawiązują do elementów otoczenia, przedmiotów czy bohaterów League of Legends. Fani spacerujący po ulicach miasta mogą zrobić sobie zdjęcie z m.in. wardem, wędrującym krabem czy latarnią Thresha.

ZOBACZ – Dlaczego Riot całkowicie usuwa jedną runę? Zmiany redukcji pancerza i odporności na magię

Podobne akcje działy się już w przeszłości, natomiast wówczas miało to związek z Fortnite i ewentami, jakie działy się bezpośrednio w grze.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends