Dlaczego skin Sony w LoLu jest uznawany za Pay2Win? DJ Sona jest niewrażliwa na CCki

League of Legends

Reklama

Bug w aktualizacji 10.15, który daje posiadaczom DJ Sony realną przewagę.

Reklama


Przeróżne dodatki kosmetyczne w League of Legends są czymś, co ma cieszyć oko posiadaczy. Wiele skórek oferuje zmiany wyglądu nie tylko postaci, ale i animacji umiejętności, tańca, kwestii głosowych i wiele więcej. Okazało się jednak, że skin kosztujący 3250 RP stał się niewrażliwy na kilka form CCków.

Poważny błąd DJ Sony

League of Legends jest darmową grą, gdzie za prawdziwe pieniądze możemy zakupić w głównej mierze tylko dodatki kosmetyczne, które nie przynoszą żadnych korzyści na polu walki. Są jednak skiny dające niewielką przewagę, a ich używanie zostało zabronione w rozgrywkach profesjonalnych. Mowa tutaj między innymi o iBlitzcrank i Steel Legion Lux.

Reklama

ZOBACZ – Samira w LoLu. Umiejętności, wygląd, rola i wszystko, co wiadomo o następnej postaci

Jednak mniej widoczne umiejętności nie zmieniają tak mocno rozgrywki, jak możliwość uniknięcia kilku rodzajów CCków. Mowa tutaj o zauroczeniu, prowokacji i przestraszeniu (charm, taunt, fear). Gracz posiadający muzyczną skórkę do Sony jest w stanie pozostać w miejscu podczas oddziaływania tych efektów, tym samym nie podchodząc do przeciwników i ich nie atakując.

Video

ZOBACZ – W League of Legends motyw anime będzie pojawiać się coraz częściej?

Być może exploit zostanie naprawiony w nadchodzącej aktualizacji 10.16, na ten moment graczom pozostaje czekać lub blokować postać. Pamiętajmy jednak, że używanie błędów gry jest zabronione i Riot Games ma prawo do zablokowania konta, o czym w przeszłości przekonało się wielu graczy.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej