w

Dlaczego skórka Star Guardian Zoe ma być Pay2Win? Co jest nie tak z „E” bohaterki LoLa?

Społeczność zauważyła, że skina Czarodziejkę Gwiazd Zoe można nazwać mianem skórki pay2win. Dlaczego akurat ją?


Skórki w League of Legends to dodatki kosmetyczne, które w swoich założeniach mają wpływać tylko na wygląd postaci. Nie powinny ułatwiać ani utrudniać rozgrywki, bo w przeciwnym razie można byłoby je nazwać pay2win. Niestety co jakiś czas gracze zauważają, że konkretny skin w LoLu daje pewną przewagę. Czasem dzieje się tak przez słabą widoczność umiejętności, zlewające się z tłem kolory czy skille przerobione tak, że ich hitbox wydaje się mniejszy.​

Czy skin Czarodziejka Gwiazd Zoe daje przewagę w grze?

Tym razem jednak sytuacja wygląda nieco inaczej. Nie do końca chodzi tu o słabo widoczną animację umiejętności. Mimo że efekt graficzny E Star Guardian Zoe znika po określonym czasie, skill dalej działa i jest w stanie uśpić przeciwnika, który wejdzie w teoretycznie nieszkodliwy już obszar.

Video

ZOBACZ – Gracze LoLa uważają, że Seraphine jest aktualnie zdecydowanie za silna. Jak tak naprawdę wypada bohaterka?

Komentujący zwracają uwagę na to, że animacja mimo wszystko powinna być dokładniejsza i lepiej odzwierciedlać to, kiedy skill faktycznie przestaje działać. Okienko, w którym obszar dalej może uśpić przeciwnika, a jednocześnie nie jest on w żaden sposób zaznaczony, nie jest bardzo długie, ale i tak może wprowadzić gracza w zakłopotanie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends