w

Dlaczego tak długo zajmuje nam wbicie wyższego poziomu honoru w LoLu?

Riot Games

Wbijanie wyższych poziomów honoru w tym sezonie mocno zwolniło, dlaczego?


W porównaniu z poprzednimi sezonami, wbicie wyższych poziomów honoru w tym sezonie jest trudne. Szczególnie jak zostaniemy zbanowani. Od czego tak właściwie to zależy?

Wyższy poziom honoru

Jeżeli macie piąty poziom honoru, zapewne wiecie, co to jest praca i jak długo to trwa. Jeżeli macie piąty poziom, a zaczynaliście o zerowego… musieliście zagrać bardzo dużo gier.

Najcięższej jest zdobyć pierwszy oraz drugi poziom. Spowodowane jest to karą nałożoną przez Riot Games za niewłaściwe zachowanie. Dlaczego jednak są gracze, którzy pomimo takiej samej ilości gier jak my, zdobywają honorki szybciej?

ZOBACZ – Europa bije kolejne rekordy popularności, oba serwery mają więcej graczy niż Korea

W dużym skrócie system nagradza graczy nie tylko za honory od sojuszników, ale również odejmuje punkty za reporty otrzymane. Jeżeli więc posiadacie poziom 0-1 i chcecie wbić wyższy, ale dalej dostajecie więcej reportów niż średnio inni gracze, zajmie Wam to więcej czasu. Średni czas wyjścia z zerowego do drugiego poziomu, według Riotu jest to kilka miesięcy, a skrócenie tego czasu zależy od nastawienia gracza. Oczywiście mowa jest tutaj o pustych reportach, czyli tych, za które nie dostajemy kary. Dlatego lepiej jest siedzieć grzecznie i nie odpowiadać sojusznikom.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends