w

Fanowski koncept Pentakill Lux

Autor: VAPdraws

Jeden z fanów stworzył projekt skórki Pentakill Lux.


Na Reddicie i Twitterze pojawiły się grafiki z fanowską skórką Pentakill Lux. Jedni użytkownicy docenili projekt, inni dyskutowali o tym, czy Lux potrzebuje jeszcze jakieś skórki.

Nowa gitarzystka w zespole

Autor publikując swój projekt wyjaśnił dlaczego wybrał taki pomysł Oraz odniósł się oczywiście do trwającej już od dawna dyskusji: czy Lux potrzebuje jeszcze jakiś skinów? Jak można się domyślić w komentarzach sporo osób nie oceniało projektu, ale dyskutowało na temat ilości skórek dla tej postaci. Sam autor wątpi w to, że jego pomysł kiedykolwiek pojawi się w grze, choć jak sam twierdzi – dodatkowa skórka do Lux bym mu wcale nie przeszkadzała.

Ilekroć słucham muzyki Pentakill, zawsze myślę, że powinni dodać tam innego gitarzystę. Z jakiegoś powodu Riot dodał Kayle jako 2. wokalistę, ale wciąż brakuje mi gitarzysty. Sprawdziłem występ na żywo z 2017 roku i było dwóch facetów z gitarą: Yorick (gitara basowa) i Mordekaiser, był jeszcze jakiś inny gość, ponieważ wydaje mi się, że potrzebowali dodatkowej osoby, by grać ich utwory. Postanowiłem więc narysować Pentakill Lux.
Niektórzy z was powiedzą, że Lux ma już za dużo skórek, ale wierzcie mi – są ludzie, którzy z niecierpliwością czekają na więcej! Poza tym jest to rysunek od fanów, a Riot prawdopodobnie nigdy nie doda tej skórki do gry. Nie przypominam sobie, by dodawali jakiś fanowski koncept, ale może nie sprawdziłem dokładnie. W każdym razie, mam nadzieję, że się wam spodoba!
Autor: VAPdraws
Autor: VAPdraws
Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends