w

Wiadomo już jaki utwór odgrywany jest na pasywce Evelynn w skórce K/DA ALL OUT w LoLu

Riot Games

Remix jednej z najnowszych piosenek K/DA znalazł się w pasywce Evelynn.


Kilka dni temu Riot Games wprowadziło na oficjalne serwery League of Legends nowe skórki z serii K/DA ALL OUT. Są one ściśle powiązane z nowym albumem najpopularniejszego zespołu muzycznego z gry.

Okazuje się, że grając Evelynn z tą skórką, możemy usłyszeć zapowiedź remixu jednej z tych piosenek na pasywce.

Evelynn i skórka K/DA ALL OUT

Każdy grający w League of Legends zapewne słyszał o wirtualnym zespole K/DA. W jego skład wchodzi Akali, Ahri, Kai’Sa, Evelynn i od niedawna Seraphine. Dwa dni temu opublikowany kolejne 3 utwory z albumu ALL OUT, który liczy łącznie, aż 5 piosenek. Dodatkowo każda z postaci otrzymała w związku z tym nową skórkę. Kiedy dostępne były na serwerze testowym, gracze odkryli ciekawą muzykę na umiejętności biernej jednej z członkiń. Grając Evelynn na skórce K/DA ALL OUT, podczas przebywania w ukryciu po 6 poziomie, będziemy mogli usłyszeć jeden z utworów.

ZOBACZ – Popularny streamer został zbanowany w Wild Rift za programy trzecie. Co mogło być przyczyną?

Możemy usłyszeć na początku klipu stłumioną wersję, która jest zapętlonym fragmentem remixu piosenki “VILLAIN” stworzony przez Oscara Coena dla Riot Games. Mechanika jest podobna do superskórki Seraphine, lecz nieco prostsza, albowiem kosztuje ona jedynie 1350 RP, a nie 3250. Warto dodać, że także odpowiada on za SFX Akali, u której również możemy posłuchać muzyki (skórka K/DA ALL OUT). Oryginał dostępny jest już w serwisie YouTube.