w

Nietypowy cosplay Yasuo z League of Legends, który zaskoczy niejedną osobę

Sieć obiegł filmik z cosplayem Yasuo, który naprawdę może zaskoczyć.


Cosplaye bywają różne. Jedne są dość proste, inne zapierają dech ilością detali, skomplikowaną zbroją i niesamowitymi dodatkami, które czasem bywają większe od samego cosplayera. Jednak nie każdy decyduje się na taki ogrom pracy, szycie kostiumu i tworzenie broni. Jeden z fanów pokazał, że da się stworzyć zadziwiający cosplay z tego, co ma się pod ręką. Jak to zrobił?

Niesamowity cosplay Yasuo z Tik Toka

Wspomniany cosplay Yasuo pojawił się na Tik Toku, a jego autorem jest Jalex. Początek filmiku może mocno zmylić – zapewne niektórzy pomyślą, że jest to żart, których nie brakuje w internecie.

Jednak szybko okazuje się, że przebieranki rozpoczęte wyszukaniem zwykłego T-shirtu z szafy czy przyczepieniem folii aluminiowej na ramiona zmieniają się w coś niesamowitego.

W tym przypadku największą siłą cosplayu nie jest świetnie skrojony kostium czy widowiskowa sesja zdjęciowa, ale obróbka komputerowa.

Filmik stał się hitem w całym internecie, po tym, jak zachwycił fanów League of Legends m.in. na Reddicie (aktualnie zareagowało na niego około 25 tysięcy osób).

Oczywiście trudno porównywać całość do ogromu włożonej pracy w tradycyjne cosplaye. Jednak jeśli potraktuje się wspomniany filmik jako ciekawostkę, to jest on kolejnym dowodem na to, ze fani League of Legends są niesamowicie kreatywni, a ich pomysły mogą zaskoczyć.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends