w

Dlaczego to nowe połączenie dwóch przedmiotów w LoLu jest obecnie broken?

Riot Games

Dwa przedmioty, które są razem mocne, nawet za mocne.


W przedsezonie 2021 wielu magów zaczęło budować Muramanę, która świetnie zgrywała się z ich umiejętnościami i zadawała dodatkowe obrażenia. Aktualizacja 10.25 przyniosła jednak zmiany i przedmiot działa teraz tylko z auto atakami i umiejętnościami zadającymi obrażenia fizyczne.

Gracze zaczęli więc szukać nowego rozwiązania i okazało się, że połączenie dwóch przedmiotów znów pozwala na zdobycie dużej przewagi.

Imperial Mandate i Rylai’s Crystal Scepter

Klasa magów ma kilka przedmiotów mitycznych, które świetnie sprawdzają się w zależności od posiadanych przez nich umiejętności, wrogich kompozycji i nie tylko. Żaden z nich nie jest jednak doskonały i ma swoje wady. W związku z tym gracze kombinują i szukają najlepszego i najkorzystniejszego rozwiązania.

Okazało się, że połączenie dwóch itemów, mitycznego Imperial Mandate i legendarnego Rylai’s Crystal Scepter, jest w stanie zapewnić nie tylko obrażenia, ale również przyśpieszenie umiejętności, dodatkową prędkość ruchu i ważne podczas wymiany punkty zdrowia.

ZOBACZ – Premiera Rell najnudniejsza w historii LoLa? Gracze zastanawiają się, co mogło być tego przyczyną

Jakie statystyki mają oba przedmioty?

Rylai’s Crystal Scepter

Koszt: 3000
Moc umiejętności: 90
Punkty Zdrowia:350
Spowolnienie: 30%

Imperial Mandate

Koszt: 2500 szt. złota
Moc umiejętności: 40 pkt.
Punkty Zdrowia: 200 pkt.
Przyśpieszenie umiejętności: 20 jedn.
Regeneracja many: 100%

Efekty:

Znak Wrogości: Umiejętności, które spowalniają lub unieruchamiają bohatera, zadają 90-150 (poziomy 1-18) pkt. dodatkowych obrażeń magicznych i oznaczają go na 4 sek. Zadane przez sojusznika obrażenia detonują to oznaczenie, zadając dodatkowo 90-150 (sojusznik: poziomy 1-18) pkt. obrażeń magicznych i zapewniając wam 20% prędkości ruchu na 2 sek. (6 sek. odnowienia za każdego bohatera).
Mityczne: Zapewnia wszystkim pozostałym legendarnym przedmiotom 15 pkt. mocy umiejętności.
Dzięki Rylaiowi, efekt spowolnienia nakłada się za każdym razem, kiedy uderzymy przeciwnika umiejętnością, co świetnie zgrywa się z Mandatem, który uruchamia się na spowolnionym celu. Dodatkowo zdetonowany Znak Wrogości zapewnia prędkość ruchu, co zwiększa przeżycia podczas walk drużynowych i wspomaga ganki od dżunglera.
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends