w

Dlaczego w tym roku nie ma Snowdown? Riot chce pokazać nam coś nowego

Reklama

Riot Games tłumaczy, dlaczego w tym roku nie dostaniemy wydarzenia Snowdown.

Reklama

Skórki Snowdown z okazji zimy, to już tradycja. Dlaczego więc Riot Games w tym roku z nich rezygnuje?

Zima bez Snowdown

Klimat, który panuje na mapie podczas wydarzenia, jest niezapomniany. Wszędzie śnieg, świetna muzyczka oraz nowe skórki w klimacie świątecznym lub śnieżnym. Wiele osób uwielbia zimę, a zmiany na mapie pozwalają na nostalgię.

Niestety wydarzenie nie jest tak popularne, jakby chciał deweloper. Skórki wcale nie sprzedają się tak świetnie, a sam event powoli przestaje cieszyć graczy.

Dlatego w tym roku Riot testuje coś nowego i całkowicie odmiennego. Zobaczymy, jak im pójdzie, ale na ten czas, nowe skórki prezentują się bardzo dobrze i zbierają pozytywne opinie społeczności. Dodatkowo wielu graczy zastanawia się, jak by miała wyglądać śnieżna mapa, skoro od niedawna, to właśnie smoki decydują o tym, na jakiej gramy.

Historycznie Snowdown nie było nigdy najpopularniejszą, ani najchętniej kupowaną linią skórek. Gracze posiadający skórki z tej serii nie używają ich zbyt często (nawet podczas zimowego okresu). Chcieliśmy spróbować czegoś nowego, aby dowiedzieć się jak Nightbringer / Dawnbringer i Sugar Rush wypadną w grze.

ZOBACZ – Pierwsze wersje Jayce’a wyglądały nieco inaczej

Miejmy jednak nadzieję, że zimowe skórki powrócą. Wiele z nich jest niesamowita i z pewnością znajdą nowych fanów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends