w

Dlaczego Zoe wraca do mety League of Legends i jest coraz częściej banowana?

Riot Games

Zoe jest wybierana i banowana coraz częściej.


Wprowadzona do gry w 2017 roku zirytowała dziesiątki, jak nie setki tysięcy graczy. Umiejętność pozwalająca na uśpienie i zadanie tym samym dodatkowych nieuchronnych obrażeń oraz praktyczne zdejmowanie całego HP za pomocą jednej umiejętności mocno dała się we znaki społeczność.

Kilka miesięcy temu jej popularność spadła, a gracze praktycznie zapomnieli o małym Aspekcie Zmierzchu. Teraz powoli wraca do łask.

Wielki powrót Zoe

Jedna z najbardziej oryginalnych mechanicznie bohaterek, która pomimo swojego sędziwego wieku prezentuje się jako mała, lekko zwariowana dziewczynka, znów wraca do gry. Wpływ na to ma kilku czynników, które doskonale wykorzystała.

Dzięki ogromnemu osłabieniu Akali, oraz kilku innych assasinów, Zoe straciła największych przeciwników, którzy praktycznie likwidowali ją bez możliwości reakcji. Teraz może czuć się troszeczkę bezpieczniej i pewniej, ale dalej ma się czego obawiać.

Rosnący w siłę Ornn, jest idealną odpowiedzią na magiczną bańkę dającą uśpienie.Zobaczymy jak długo popularność Aspektu będzie rosła i kiedy zatrzyma się w miejscu i zacznie powoli spadać.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends