w

Do kiedy mamy szansę na zdobycie karty Setta? Wcale nie do wyjścia bohatera

Sett nadchodzi wraz z nowym sezonem, do kiedy możemy zdobywać zaproszenia?


Internetem wstrząsnęła tajemnicza karta Setta, którą możemy zdobyć za kilkukrotną pierwszą krew. Do kiedy jednak możemy ją wykonać?

Sett i jego karta

Ukryta misja, o której nikt nie miał pojęcia. Jeżeli spełniliśmy odpowiednie wymagania, po grze dostawaliśmy kartę z informacją, że zaimponowaliśmy Settowi. Niestety jednak do tej pory nikt nie wie, co dokładnie jest w środku, a po internecie krążą przeróżne spekulacje.

Obecnie mówi się o tym, że karta da nam nowego bohatera za darmo. Nie zostało to oficjalnie potwierdzone, ale rzeczywiście ma wiele sensu.

Skoro otworzyć możemy ją dopiero o 20 dnia 14 stycznia, to zapewne mamy tyle samo czasu na zdobycie? Niestety nie, jak podaje jeden z pracowników firmy, Sett będzie wysyłał swoją wizytówkę do 13:00, dnia 10 stycznia. Dlatego jeżeli pragniecie nagrody macie 48 godzin na wczesne zmiażdżenie przeciwnika.

Sett w League of Legends

O samym bohaterze wiadomo już praktycznie wszystko. Miał być prostą odskocznią od Apheliosa i po pierwszych testach rzeczywiście tak jest. Bardzo prosty i przejrzysty zestaw umiejętności nie powinien nikomu sprawić problemów. Po wydaniu Setta stanieje Jinx – Aktualnie kosztuje 6300, jej cena zmieni się na 4800.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends