w

O której godzinie rozpoczyna się 10 sezon w LoLu?

Sezon 2020 w League of Legends rozpocznie się już 10 stycznia. O której godzinie?


Riot różnie nazywa nadchodzący sezon. Raz jest to liczba 2020, raz po prostu 10. Niezależnie jednak od nazewnictwa, data startu nowego sezonu pozostaje niezmienna.

Jest to 10 stycznia, czyli za dwa dni. Wprowadzona, nowa aktualizacja nieco miesza w balansie, więc na pewno warto wcześniej zajrzeć do League of Legends i upewnić się, że nasze ulubione postacie nadal nadają się do gry rankingowej.

O której godzinie rozpocznie się nowy sezon?

Godzina została już ustalona. Jak możemy wyczytać w oficjalnej komunikacji:

Sezon rankingowy 2020 zaczyna się o 13:00 CET 10 stycznia! Przygotujcie się na kolejny rok rywalizacji, wściekania się, chwalebnych zwycięstw i odbierających smak życia porażek.

Nie ma tu żadnych wątpliwości. 10 stycznia o godzinie 13:00 będziecie mogli zagrać pierwsze mecze w ramach nowego sezonu. Godzina tym razem całkiem w porządku, jeżeli chodzi nawet o Europę. W angielskiej wersji Riot podaje 4 rano, natomiast jest to czas PST – u nas 13:00.

Czy warto grać od razu?

To już kwestia indywidualna. Niektórzy od razu rozpoczynają mecze, inni trochę czekają, aż wszyscy się „przewalą” i kolejki będą bardziej ogarnięte. Nie ma jednak dobrego, albo złego sposobu.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends