w

Do League of Legends trafi kolejna seria Eternali. Co dotychczas wiadomo o ich dodaniu?

Co wiadomo o nadchodzących do League of Legends Patronach? Grafiki oraz obniżki starszej serii.


Eternale trafiły do League of Legends w aktualizacji 10.5 w marcu 2020 roku. Pozwalają śledzić unikatowe dla każdego bohatera postępy. Niektórzy gracze uznali to za ciekawe urozmaicenie, a inni za kolejny zbędny element, za który twórcy gry chcą, aby im płacić.

Obecnie w sklepie można znaleźć dwa zestawy Eternali – Starter oraz serię pierwszą. Riot informuje o nadejściu kolejnej serii oraz przecenach związanych z jej premierą.

Riot o Patronach

Riot podczas premiery omawianej funkcji informował, że druga seria Eternali pojawi się w styczniu 2021 roku.

Dla tych, którzy zaciekawieni są tym, kiedy zostaną wydane kolejne Eternale, będą pojawiały się one w całych seriach. Oznacza to, że seria druga będzie dostępna dla wszystkich bohaterów w styczniu 2021 roku.

Tak, jak wszystkie oferty personalizacji, Eternale będą posiadały przeceny, jak bohaterowie czy skórki z większymi obniżkami, kiedy wydajemy nowych Patronów.

  • Po trzech miesiącach od wydania serii będzie można zakupić ją za 30% mniej przez 2 tygodnie.
  • Kiedy wydawana jest nowa seria, wszystkie stare przeceniane są o 60% na 2 tygodnie.

Na ten moment nie wiadomo, czy przecenione zostaną Eternale dla poszczególnych bohaterów, czy jednak obniżoną cenę otrzymają wyłącznie zestawy. Cena przepustki pierwszej serii zostanie obniżona z 5850 do 2340 RP. Jej zakup sprawi, że gracz będzie mógł śledzić postęp dla każdego championa wydanego dotychczas oraz tych, którzy dopiero trafią do gry.

Pokazane zostały również grafiki nadchodzących Patronów.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy dokładnie nowa seria trafi na serwery live. Nie można ich jeszcze przetestować na PBE, a co za tym idzie, premiery można spodziewać się raczej po wydaniu przedsezonowej aktualizacji.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends